Profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego
Profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego, Maria Górnicka Tłumaczenia przysięgłe jęz. angielskiego, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6291014747
REGON: 270910490
Rok założenia:
2006

O firmie

Od 1984 roku prowadzimy biuro tłumaczeń. Jego siedziba zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się przysięgłymi tłumaczeniami z języka angielskiego. Właścicielką i osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Maria Górnicka.

Kontakt również w weekend:
tel. kom.: 501 926 636
tel.: 32 264 81 61

Oferta

W naszej pracy stawiamy na precyzję oraz profesjonalizm. Indywidualnie wykonujemy każde zlecenie, jednak z takim samym zaangażowaniem. Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi z języka angielskiego i odwrotnie. Zdobyliśmy bogate doświadczenie zawodowe i ciągle inwestujemy w wiedzę pracowników, przeprowadzając szkolenia bądź kursy branżowe. Gwarantujemy stuprocentową zgodność przekładu z oryginałem.

Oferujemy tłumaczenia dokumentów skarbowych, podatkowych oraz sądowych. Oprócz tego tłumaczymy:
  • dokumenty samochodowe,
  • świadectwa szkolne,
  • dyplomy i certyfikaty.
Podejmujemy się również przekładania wszelkich zaświadczeń bądź uprawnień. Poprawność tłumaczeń sprawdzamy kilkakrotnie, by zapewnić Państwu usługi wysokiej jakości.

Język angielski jest naszą pasją, co łatwo można zauważyć podczas realizowania prac. Dbamy także o dobre kontakty z każdym kontrahentem i działamy po to, by zaspokoić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby.

Biuro tłumaczeń przysięgłych Marii Górnickiej to gwarancja skutecznych usług.

Kontakt

Kontakt Maria Górnicka Tłumaczenia przysięgłe jęz. angielskiego

Maria Górnicka Tłumaczenia przysięgłe jęz. angielskiego, Dąbrowa Górnicza

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Górnicka Tłumaczenia przysięgłe jęz. angielskiego