Hurtownia budowlana z bogatym asortymentem
Hurtownia budowlana z bogatym asortymentem, Marbet PUH Materiały budowlane, opał, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7541483829
REGON: 532322163
Rok założenia:
2002

O firmie

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Marbet znajduje się w Opolu. Działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych i opału. Osobą decyzyjną jest Beata Grygorowicz.

Oferta

Od 16 lat zajmujemy się prowadzeniem składu budowlanego. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm, które działają w branży budowlanej lub remontowej.

Oferujemy:
  • silikaty,
  • tynki maszynowe,
  • beton komórkowy,
  • pokrycia dachowe,
  • profile,
  • sufity podwieszane,
  • hydroizolacje.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa indywidualne oczekiwania.

Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Uzupełnieniem asortymentu są płyty karton-gips, kleje, styropian, wełny, pianki i dachówki.

Klientom proponujemy także nawozy wapniowe, które idealnie sprawdzają się w celu zmiany odczytu gleby zbyt kwaśnej i przywrócenia jej utraconych ilości wapna. Dodatkowo nawozy te mają korzystny wpływ na własności fizyczne gleby. Prowadzimy również sprzedaż opału i węgla o niskiej zawartości siarki i popiołu.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Marbet w Opolu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Marbet PUH Materiały budowlane, opał

Marbet PUH Materiały budowlane, opał, Opole

Opinie (1)

Opinie o firmie Marbet PUH Materiały budowlane, opał

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta D.
Aneta D.
5.0
09.09.2016
od kilku lat kupuję węgiel w składzie opału marbet i jestem bardzo zadowolona z obsługi i jakości węgla, zawsze dowiozą w terminie, ceny mają bardzo konkurencyjne, polecam wszystkim ten skład opału z opola