Akcesoria gimnastyczne dla dzieci
Akcesoria gimnastyczne dla dzieci, Małpiszon, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6772282935
REGON: 360342530
Rok założenia:
2014

O firmie

Firma Małpiszon z Krakowa rozpoczęła działalność w 2014 roku, a jej właścicielką jest Alina Daribazaron. Produkujemy domowe akcesoria do gimnastyki dla dzieci. Są to drabinki, huśtawki i inny sprzęt. Bezpieczne, kolorowe i łatwe w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Małpiszon jest w posiadaniu ok. 500 modeli i różnych przyrządów dla dzieciaków i dorosłych. Wszystkie produkty to akcesoria sportowe dla dzieci i przyrządy do ćwiczeń w domu, również dla dorosłych. Wykorzystując nasze konstrukcje, zachęcamy maluchy do zabawy, a jednocześnie do aktywności fizycznej. Drabinki gimnastyczne o różnych kształtach, kolorach i dodatkach mogą być z powodzeniem zamontowane w domu przez tatę lub mamę. Mają różne wielkości, więc zmieszczą się w dużym oraz małym pokoiku dziecięcym. Posiadamy nawet zestawy, które zajmują zaledwie 0,6 m2. Drabinka do samodzielnego montażu może być sukcesywnie rozbudowywana. Jej konstrukcja pozwala dokładać inne elementy, takie jak huśtawka, koła gimnastyczne, czy liny.

Należy dodać, że konstrukcja przez nas stworzona jest całkowicie bezpieczna i solidna. Jest zbudowana z drewna, metali i plastiku. Dla wygody dziecka stopnie drabinek zostały wykończone miękkim obiciem z wypustkami, aby ręce i stopy nie ślizgały się podczas zabawy. Każdy zestaw posiada certyfikat bezpieczeństwa i jest zgodny z normami europejskimi.

W naszym asortymencie znajdują się także produkty takie jak:
  • materace gimnastyczne,
  • worek bokserski,
  • mini siłownia domowa,
  • huśtawka łańcuchowa.
Nasze materace gimnastyczne są wykonane z ekologicznej skóry. Można je kupić praktycznie w każdym możliwym kolorze. Materiał jest przyjemny dla skóry i łatwy do pielęgnacji. Posiada antypoślizgowy spód i rogi w kolorze żółtym. Jest idealny do ćwiczeń i zabawy. Zabezpiecza przed upadkami, a siateczka antypoślizgowa sprawia, że materac na ślizga się po podłodze. Produkt można zamówić również według indywidualnych wymiarów.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo użytkowników. Drabinki i akcesoria dla dzieci nie posiadają ostrych krawędzi i nierówności. Każdy model drabinki może utrzymać osobę do 100 kg, natomiast podczas ćwiczeń konstrukcji obciąża się do 150 kg. Podczas badań i testów drabinki zostały obciążone masą 230 kg. Do każdego przedmiotu dołączona jest instrukcja obsługi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Małpiszon z Krakowa.

Artykuły

Wpływ ćwiczeń na drabinkach gimnastycznych na nasze zdrowie
Wpływ ćwiczeń na drabinkach gimnastycznych na nasze zdrowie
Ruch w życiu każdego człowieka jest niezbędny, aby organizm funkcjonował w prawidłowy sposób. Jaki wpływ na nasze zdrowie mają ćwiczenia na drabinkach?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Małpiszon

Małpiszon, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Małpiszon

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zachary
Zachary
5.0
15.01.2020
Montaż drabinek nie był trudny. Udało mi się wszystko złożyć samemu. Kolory wybraliśmy według gustu dzieciaków. Są bardzo zadowolone z prezentu.
Tośka
Tośka
5.0
05.11.2019
Świetny sklep z bardzo dobrym sprzętem dla dzieciaków. Po pierwsze drabinki mają ekstra kolory, a po drugie są bezpieczne i to chyba jest najważniejsze. Polecam.
Beata
Beata
5.0
16.09.2019
Firma Małpiszon ma mnóstwo drabinek do samodzielnego montażu. Razem z mężem nie widzieliśmy na co się zdecydować, był taki szeroki wybór. Nasze dzieciaki korzystają z drabinek prawie codziennie. To dla nich najlepsza forma zabawy. Polecam wszystkim, jako mama dwóch chłopców w wieku przedszkolnym.