Tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego
Tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego, Małgorzata Ścibiwołk, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7921655892
REGON: 356413806
Rok założenia:
2005
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Małgorzata Ścibiwołk. Jestem tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego. Moje biuro tłumaczeń znajduje się w Gdańsku. Działam na terenie Trójmiasta. Działalność rozpoczęłam w 2005 roku.

Oferta

Zajmuję się tłumaczeniami z języka ukraińskiego na polski oraz z języka polskiego na ukraiński. Posiadam dwunastoletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu gwarantuję wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług. Swoją ofertę kieruję do klientów indywidualnych, a także firm.

Na państwa prośbę podejmę:
  • tłumaczenie dokumentów
  • tłumaczenie umów
  • tłumaczenie aktów prawnych
  • tłumaczenie specyfikacji technicznych
  • tłumaczenie przysięgłe
  • tłumaczenie zwykłe
  • tłumaczenie pisemne
Korzystam z wielu specjalistycznych słowników, które wykorzystuję w chwili zwątpienia. W swojej pracy używam nowoczesnych oprogramowań, w których tworzę tłumaczenia, co upewnia mnie, że wszystkie zlecenia zostały wykonane poprawnie. Podejmuję się też realizacji tłumaczeń ekspresowych.

W moim zawodzie ważna jest komunikatywność. Zawsze jestem na Państwa wezwanie. Jestem gotowa podjąć się najbardziej wymagających zleceń.

Języki obce traktuję jako pasję, dzięki temu do każdego zadania podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Priorytetem jest dla mnie Państwa zadowolenie. Gwarantuję terminowość i rzetelność wykonywanych usług. W razie potrzeby odpowiem na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Artykuły

Tłumacz przysięgły, czy zwykły - kiedy skorzystać z jakich usług?
Tłumacz przysięgły, czy zwykły - kiedy skorzystać z jakich usług?
Nie każdy rodzaj tekstu wymagającego przełożenia na język obcy wymaga usług tłumacza przysięgłego. A czy każde tłumaczenie wymaga usług tłumacza zwykłego?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Małgorzata Ścibiwołk

Małgorzata Ścibiwołk, Gdańsk

Opinie (3)

Opinie o firmie Małgorzata Ścibiwołk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
11.09.2019
Skorzystałem z usługi tłumaczenia zwykłego. Nie mogłem porozumieć się z moim kierowcą który miał wypadek w pracy. Pani Małgorzata szybko uwinęła się z zadaniem.
Robert
Robert
5.0
08.07.2019
Szybkie i profesjonalne tłumaczenie. Pani Małgorzata ma wieloletnie doświadczenie które wykorzystuje codziennie. Ceny są konkurencyjne. Polecam.
Ania
Ania
5.0
03.05.2019
Pani Małgorzata zna się na rzeczy. Swoje tłumaczenia wykonuje zgodnie z terminem. Jest uprzejma i wie jak rozmawiać z klientem. Polecam.