Biuro rachunkowe - oferujemy również dojazd do klienta
Biuro rachunkowe - oferujemy również dojazd do klienta, Małgorzata Kaczorowska Emka Księgowość, Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1250892187
REGON: 382861803
Dodatkowe kontakty:

604 699 631

511 531 222

Rok założenia:
2019

O firmie

Małgorzata Kaczorowska to właścicielka firmy Emka księgowość, która świadczy profesjonalne usługi księgowe dla swoich Klientów. Swoją siedzibę ma w miejscowości Wołomin na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Profesjonalny księgowy to podstawa dobrze zarządzanej firmy. Swoje usługi dedykujemy firmom, dla których bezwzględna transparentność, oraz skutecznie rozwiązywane sprawy formalne, to absolutna podstawa zarządzania.

Nasze biuro rachunkowe wyznaje zasadę “im bardziej zadowolony Klient, tym lepiej wykonana została praca” Przed przystąpieniem do współpracy, najpierw podczas rozmowy z naszym przyszłym partnerem dogłębnie analizujemy jego przypadek, po czym wspólnie określamy cele współprac y.

W skład naszej oferty wchodzą rozliczenia VAT, PIT, zarządzanie kadrami i płacami, zajmujemy się sprawami ryczałtowymi, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów.
Ponadto zajmiemy się dla naszych Klientów wszelkimi sprawami związanymi z ZUS-em, kartą podatkową, KPiR. Oferujemy również dojazd do Klienta.

Swoje usługi oferujemy również Klientowi indywidualnemu, co stanowi spore udogodnienie dla naszych partnerów. Gwarantujemy najwyższy poziom, pełen profesjonalizm oraz terminowość realizacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do składania zapytań biznesowych.

Artykuły

Wady i zalety współpracy z biurem rachunkowym
Wady i zalety współpracy z biurem rachunkowym
Zastanawiasz się, czy współpraca z biurem rachunkowych się dla Ciebie opłaca? Zatem koniecznie przeczytaj ten artykuł i poznaj wady i zalety tego rozwiązania.

Wideo

Kontakt

Kontakt Małgorzata Kaczorowska Emka Księgowość

Małgorzata Kaczorowska Emka Księgowość, Wołomin

Opinie (2)

Opinie o firmie Małgorzata Kaczorowska Emka Księgowość

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
05.09.2019
W końcu znalazłem księgowego, któremu mogę w pełni zaufać. Na każde pytanie zna odpowiedź, a jeśli na coś akurat nie potrafi odpowiedzieć, to bardzo szybko znajduje rozwiązanie i podpowiada, co sugerowałby zrobić.
Zuzka
Zuzka
5.0
22.07.2019
Świetne biuro rachunkowe. Bez dwóch zdań mogę polecić je każdemu z was.