Oferujemy docinanie i klejenie szkła
Oferujemy docinanie i klejenie szkła, Lumen, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5830134459
REGON: 190821360
Rok założenia:
1989

O firmie

Firma Lumen znajduje się w Gdańsku. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług szklarskich. Właścicielem jest Jerzy Gajewski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja wyrobów ze szkła. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Wykonujemy:
  • kabiny prysznicowe,
  • gabloty szklane,
  • lustra nietypowe,
  • konstrukcje szklane,
  • półki szklane,
  • szafki szklane,
  • folie okienne,
  • szyby na zamówienie,
  • okna,
  • szyby do sklepów.
Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości szkła, które pochodzi od renomowanych i sprawdzonych dostawców. Staramy się stosować rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i ergonomię dla produktów finalnych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń.

Nasze wyroby szklane znajdują zastosowanie w biurach, hotelach, restauracjach i sklepach. Uzupełnieniem naszego asortymentu są blaty szklane, szyby antywałamaniowe i kuloodporne, elementy do kuchni i łazienek, lustra, folie przyciemniające i przeciwsłoneczne. Klientom proponujemy również szkło budowlane.

Dodatkowo zajmujemy się cięciem i klejeniem szkła. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Lumen w Gdańsku.

Artykuły

Jak optycznie powiększyć pokój dzienny?
Jak optycznie powiększyć pokój dzienny?
Jeśli decydujemy się na optyczne powiększenie salonu, możemy zastosować kilka łatwych sposobów, które pomogą nam osiągnąć zamierzony cel. Jak to zrobić?

Wideo

Kontakt

Kontakt Lumen

Lumen, Gdańsk

Opinie (3)

Opinie o firmie Lumen

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Irmina
Irmina
5.0
23.09.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Wykonali dla mnie kabinę prysznicową na wymiar.
Judyta
Judyta
5.0
21.07.2019
Współpraca z firmą Lumen przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Marta
Marta
5.0
03.05.2019
Świetna firma, która zajmuje się świadczeniem usług szklarskich. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.