Firma remontowa, tynki maszynowe z agregatu
Firma remontowa, tynki maszynowe z agregatu, Łukasz Nawrocki Naw-Bud, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532769409
Rok założenia:
2019

O firmie

Naw-Bud to firma, której właścicielem jest Łukasz Nawrocki. Siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Działamy w branży od jakiegoś czasu, zdołaliśmy zyskać szerokie grono zadowolonych Klientów.

Oferta

Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Specjalizujemy się w tynkowaniu maszynowym z agregatu. Podejmujemy się także remontów domów i mieszkań w pełnym zakresie.

Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego wspólnie z Państwem omawiamy plan działania, przykładamy uwagę do nawet najmniejszych detali.

Wykonujemy usługi takie jak gładzie gipsowe, gruntowanie i malowanie ścian, układanie glazury, układanie terakoty, zabudowy karton-gips, układanie paneli podłogowych, prace wykończeniowe.
Powierzoną nam pracę wykonujemy solidnie i sprawnie. Pracujemy przy użyciu nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu. Gwarantujemy terminowe wykonanie usługi i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych i firmy.

Zapraszamy.

Zakres działalności

Artykuły

Wykończenie wnętrz – o czym pamiętać?
Wykończenie wnętrz – o czym pamiętać?
Chcesz wiedzieć, jak w najlepszy sposób wykończyć wnętrze swojego mieszkania? Sprawdź wskazówki od eksperta, zanim rozpoczniesz swoje prace wykończeniowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Łukasz Nawrocki Naw-Bud

Łukasz Nawrocki Naw-Bud, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie Łukasz Nawrocki Naw-Bud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ela
Ela
5.0
12.09.2019
Świetna firma, remont przebiegł sprawnie i bezproblemowo.