Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691497946

O firmie

Certyfikacje i badania jakości, Łukasz Bodnar Consulting, Gliwice Firmę Consulting w Gliwicach prowadzi Łukasz Bodnar. Posiada on 5-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów oraz certyfikacji. Świadczy usługi na rzecz Klientów z całego kraju. Zapewnia terminową realizację wszystkich zleceń.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Każdej firmie zależy, by Klienci postrzegali ją jako rzetelnego partnera biznesowego. Jednym ze sposobów na zapewnienie ich o wysokim standardzie świadczonych usług jest uzyskanie stosownego certyfikatu. Jest on również dobrą metodą reklamy firmy. Korzystając z usług naszej firmy, mogą Państwo zapewnić sobie dodatkowy argument w rozmowach biznesowych.

W czym specjalizuje się firma Consulting Łukasza Bodnara z Gliwic?

Firma Consulting Łukasza Bodnara z Gliwic specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług certyfikacyjnych i audytowych. Dzięki wieloletniej praktyce jest w stanie fachowo oceniać firmy. Audyty przeprowadza, bazując na informacjach zasięgniętych z baz przedsiębiorców i biur gospodarczych, w tym m.in. CEIDG, KRS, Biura Informacji Gospodarczej ERIF, GUS, Ministerstwa Sprawiedliwości czy BIG Informatora. Danych o ocenianych firmach poszukuje także w Internecie.

Jakie certyfikaty dla firm oferuje?

Oferuje takie certyfikat jak Firma Wierna Idei Rzetelności. Sprawdzana firma po uzyskaniu tego certyfikatu może być określona mianem solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Nadaje też:
  • certyfikaty dla sklepów internetowych
  • certyfikaty dla firm transportowych
  • certyfikaty dla firm budowlanych
Nie wiesz komu zlecić certyfikację firmy? To zadanie powierz ekspertom.


Marki i specjalizacje

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Łukasz Bodnar Consulting

Łukasz Bodnar Consulting, Gliwice

Opinie (2)

Opinie o firmie Łukasz Bodnar Consulting

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Kinga
Kinga
5,0
29.07.2018
Certyfikaty dla firm, które chcą potwierdzić swoją solidność i rzetelność. Zwiększają zaufanie potencjalnych partnerów biznesowych.
Julka
Julka
5,0
19.05.2018
Firma certyfikująca o potwierdzonej wiarygodności. Pan Łukasz to doświadczony specjalista w ocenianiu firm. Naprawdę godny zaufania.