Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691497946

O firmie

Certyfikacje i badania jakości, Łukasz Bodnar Consulting, Gliwice Firmę Consulting w Gliwicach prowadzi Łukasz Bodnar. Posiada on 5-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów oraz certyfikacji. Świadczy usługi na rzecz Klientów z całego kraju. Zapewnia terminową realizację wszystkich zleceń.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Każdej firmie zależy, by Klienci postrzegali ją jako rzetelnego partnera biznesowego. Jednym ze sposobów na zapewnienie ich o wysokim standardzie świadczonych usług jest uzyskanie stosownego certyfikatu. Jest on również dobrą metodą reklamy firmy. Korzystając z usług naszej firmy, mogą Państwo zapewnić sobie dodatkowy argument w rozmowach biznesowych.

W czym specjalizuje się firma Consulting Łukasza Bodnara z Gliwic?

Firma Consulting Łukasza Bodnara z Gliwic specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług certyfikacyjnych i audytowych. Dzięki wieloletniej praktyce jest w stanie fachowo oceniać firmy. Audyty przeprowadza, bazując na informacjach zasięgniętych z baz przedsiębiorców i biur gospodarczych, w tym m.in. CEIDG, KRS, Biura Informacji Gospodarczej ERIF, GUS, Ministerstwa Sprawiedliwości czy BIG Informatora. Danych o ocenianych firmach poszukuje także w Internecie.

Jakie certyfikaty dla firm oferuje?

Oferuje takie certyfikat jak Firma Wierna Idei Rzetelności. Sprawdzana firma po uzyskaniu tego certyfikatu może być określona mianem solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Nadaje też:
  • certyfikaty dla sklepów internetowych
  • certyfikaty dla firm transportowych
  • certyfikaty dla firm budowlanych
Nie wiesz komu zlecić certyfikację firmy? To zadanie powierz ekspertom.


Marki i specjalizacje

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Łukasz Bodnar Consulting

Łukasz Bodnar Consulting, Gliwice

Opinie (5)

Opinie o firmie Łukasz Bodnar Consulting

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Dominika
Dominika
5,0
07.01.2019
Certyfikaty dopasowane do potrzeb wymagających klientów.
Marta
Marta
5,0
25.11.2018
Proces nadawania certyfikatu przeprowadzają bardzo sprawnie.
Maksymilian
Maksymilian
5,0
29.09.2018
Usługi certyfikacje godna polecenia. Profesjonalne podejście do tematu.
Kinga
Kinga
5,0
29.07.2018
Certyfikaty dla firm, które chcą potwierdzić swoją solidność i rzetelność. Zwiększają zaufanie potencjalnych partnerów biznesowych.
Julka
Julka
5,0
19.05.2018
Firma certyfikująca o potwierdzonej wiarygodności. Pan Łukasz to doświadczony specjalista w ocenianiu firm. Naprawdę godny zaufania.