Zajmujemy się sporządzaniem map do celów projektowych
Zajmujemy się sporządzaniem map do celów projektowych, Lubiszewski Jerzy Usługi geodezyjne, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981035722
REGON: 930742061
Rok założenia:
1995

O firmie

Firma prowadzona przez Jerzego Lubiszewskiego istnieje na rynku od 1995 roku. Siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie prac z zakresu geodezji. Posiadamy 23-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sporządzanie map do celów projektowych, wytyczanie budynków, wykonywanie pomiarów inwentaryzacyjnych, sporządzanie dokumentacji powykonawczej, a także tyczenie obiektów budowlanych. Ponadto wykonujemy pomiary objętości mas ziemnych, pomiary wysokościowe oraz pomiary odkształceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Do naszych zadań podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych planów, projektów i rysunków technicznych.

Specjalizujemy się też w wyznaczaniu i wznawianiu granic oraz sporządzaniu map numerycznych. Po zakończonych pracach budowlanych przeprowadzamy inwentaryzacje powykonawcze. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami współpracy klientów z Wrocławia i okolic.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lubiszewski Jerzy Usługi geodezyjne

Lubiszewski Jerzy Usługi geodezyjne, Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie Lubiszewski Jerzy Usługi geodezyjne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Iga
Iga
5.0
12.03.2019
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma geodezyjna. Polecam.
Izabela
Izabela
5.0
20.01.2019
Bardzo sprawna realizacja zleceń. Na czas firma przygotowała dla mnie mapę kartograficzną do celów projektowych. Polecam.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
16.11.2018
Bardzo dokładne pomiary geodezyjne może Wam zagwarantować tylko ta firma. Widać, że zajmują się tym nie od dziś.
Dominik
Dominik
5.0
16.09.2018
Jedna z lepszych firm geodezyjnych w okolicy. Widać, że pracownicy znają się na tym co robią. Polecam.
Cyprian
Cyprian
5.0
07.07.2018
Współpraca z firmą pana Jerzego Lubiszewskiego przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług.
Bożena
Bożena
5.0
29.05.2018
Świetna firma, która zna się na obsłudze geodezyjnej. Używają specjalistycznych urządzeń, dzięki czemu pomiary są dokładne. Polecam serdecznie.