Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511197479
REGON: 812392537
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Domy drewniane, Ligar P.U.H Jerzy Grabski, Stargard Firma Ligar prowadzona przez Jerzego Grabskiego zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i realizacją drewnianych domów szkieletowych, zarówno mieszkalnych, jak i rekreacyjnych. Dopełnia wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i oddaniem domu do użytku.

Działa głównie w województwach: zachodniopomorskim, wielkopolskim i lubuskim, ale buduje także domy za granicą, między innymi w Danii i Holandii. Siedziba firmy mieści się w Stargardzie. Wykonuje prace budowlane, remontowe, adaptacyjne, a także przebudowuje domy drewniane.

Oferta

Drewniane domy cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Wśród ich licznych zalet można wymienić m.in. krótki czas budowy, łatwość przebudowy i modernizacji czy mały ciężar domu. Zaprojektowanie oraz wykonanie domu z drewna najlepiej zlecić specjalistom pracującym w firmie Ligar. Firma zapewnia fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Komu powierzyć budowę domu drewnianego w Stargardzie?

Budowę domu drewnianego w Stargardzie można powierzyć firmie Ligar. Domy powstają w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały. W zależności od potrzeb inwestora, domy stawia w systemie surowym otwartym, surowym zamkniętym, deweloperskim lub w stanie pod klucz. Czas wykonania domu pod klucz wynosi od 2 do 4 miesięcy. Dokłada wszelkich starań, by każda konstrukcja spełniała rygorystyczne normy jakościowe i techniczne.

Czym wyróżniają się domki drewniane firmy Ligar ze Stargardu?

Domki drewniane firmy Ligar ze Stargardu wyróżniają się wykonaniem z prefabrykatów. Powierzchnia parteru równa jest powierzchni poddasza, dzięki czemu klient otrzymuje podwójną powierzchnię użytkową w stosunku do powierzchni zabudowy. Konstrukcja nośna domu opiera się na ścianach zewnętrznych, a to daje pełną dowolność w usytuowaniu wewnętrznych ścian działowych. Podstawowa wersja przygotowana jest do ocieplenia wełną mineralną o grubości 100 mm, a wersja całoroczna-mieszkalna 150 mm.

Ile wynosi całkowity czas montażu domu szkieletowego w wersji podstawowej?

Całkowity czas montażu domu szkieletowego w wersji podstawowej wynosi od 7 do 14 dni, a montaż pod klucz od 2 do 3 miesięcy. Załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz ze zgłoszeniem domu do użytkowania. Wykonujemy domy na podstawie projektów przygotowanych specjalnie na potrzeby inwestora, w oparciu o indywidualne podejście. Część architektoniczna jest w cenie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ligar P.U.H Jerzy Grabski

Ligar P.U.H Jerzy Grabski, Stargard

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Ligar P.U.H Jerzy Grabski