Dodatkowe dane

Polecane oferty

Prowadzimy cenioną placówkę, otwartą na problemy lokalnego środowiska i dzieci. Uczniom umożliwiamy...
Nasi uczniowie chwalą sobie wysoki poziom nauczania i bardzo miłą atmosferę. Tutaj każdy może liczy...
Szczecin, Batalionów Chłopskich 115
Jest to szkoła przyszłości – kształcenie zawodowe realizuje w oparciu o nowe programy nauczania, kt...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Lublin w województwie lubelskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Elsnera 5. Kod pocztowy do korespondencji to: 20-854 Lublin. Kompletne współrzędne GPS to: 51.26663N, 22.5494E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@zs5.lublin.pl. Przedsiębiorstwo "Liceum Ogólnokształcące nr XXIV w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II" działa od lat w branży Publiczne szkoły średnie.

Realizując programy edukacyjne, szkoła dba o kompleksowe wykształcenie młodzieży, tak aby specjalistyczna widza i kwalifikacje nabyte w trakcie nauki umożliwiły młodzieży dobry wybór kierunku rozwoju zawodowego. Doświadczona kadra pedagogiczna pracująca w szkole dba nie tylko o rozwój i wiedzę swoich uczniów, ale także poszerza własne kwalifikacje w trakcie szkoleń zawodowych, dzięki czemu świadczone w szkole usługi dydaktyczne są na najwyższym poziomie.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 81 740 40 19 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Liceum Ogólnokształcące nr XXIV w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

Liceum Ogólnokształcące nr XXIV w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Liceum Ogólnokształcące nr XXIV w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II