Kompleksowe usługi tartaczne
Kompleksowe usługi tartaczne, Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny, Sławki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5890003689
REGON: 190619781
Rok założenia:
1978
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba naszego tartaku elektrycznego zlokalizowana jest w Sławkach w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Osobą decyzyjną w firmie jest Ryszard Lewandowski. Początki naszej działalności sięgają 1915 roku.

Oferta

Zajmujemy się kompleksowymi usługami tartacznymi. Oferujemy Państwu tarcicę iglastą oraz liściastą - jest to zarówno tarcica mokra, jak i sucha. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja fornirów meblowych, łuszczek oraz oklein. Forniry to cienka warstwa drewna wykorzystywana przeważnie w wykończeniach mebli.

Dodatkowo wytwarzamy elementy konstrukcji więźb dachowych. Wycinamy je w oparciu o indywidualny projekt Klienta, po czym suszymy i poddajemy impregnacji. Przyjmujemy zlecenia na niestandardowe rozmiary. Dysponujemy dwoma trakami szybkobieżnymi, dzięki którym średnie roczne przetarcie wynosi piętnaście tysięcy metrów sześciennych dłużnicy zarówno iglastej, jak i liściastej.

W ofercie posiadamy:
  • deski drewniane,
  • deski rysowane,
  • deski szalunkowe,
  • deski obiciowe na zakładkę,
  • deski podłogowe,
  • bale drewniane.
Nasze wyroby wyróżnia najwyższa jakość. Zapewniają one meblom długowieczność oraz piękno litego drewna. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który specjalizuje się w obsłudze nowoczesnych sprzętów do obróbki drewna. Posiadamy nowoczesną suszarnię komorową sterowaną komputerowo, co przekłada się na wysoką jakość oraz szybkie tempo naszej pracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego tartaku elektrycznego w Sławkach!

Kontakt

Kontakt Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny

Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny, Sławki

Opinie (2)

Opinie o firmie Lewandowski Ryszard. Tartak elektryczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
26.05.2019
Zdecydowanie mogę polecić, zamawialiśmy tutaj elementy konstrukcyjne z drewna, wykonali je fachowo i w pełni profesjonalnie - dokładnie o to nam chodziło. Terminowa realizacja.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.11.2015
Polecam firmę Fornir, posiadają szeroką ofertę oklein drewnianych bardzo dobrej jakości. Realizują też indywidualne zlecenia przy niestandardowych wymiarach i we własnym zakresie zapewniają dowóz do klienta.//nick:medium78