Profesjonalne szacowanie wartości budynków i gruntów
Profesjonalne szacowanie wartości budynków i gruntów, Lewandowski Jerzy Rzeczoznawca majątkowy i wycena nieruchomości, Włocławek

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8881113948
REGON: 911361224
Rok założenia:
2004
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria rzeczoznawcy majątkowego znajduje się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Założycielem firmy jest mgr inż. Jerzy Lewandowski. Właściciel posiada uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 3633. Ponadto dysponuje uprawnieniami do wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów mechanicznych. Doświadczenie w branży sprawiło, że jest także biegłym sądowym w Sądzie Okręgowym we Włocławku i biegłym skarbowym przy Izbie Skarbowej w Bydgoszczy.


Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Jerzy Lewandowski zapewnia rzetelne podejście do każdej sprawy, dotrzymywanie terminów i sporządzanie wyceny zgodnie z obowiązującymi przepisami. Cały proces jest potwierdzany specjalnym dokumentem, jakim jest operat szacunkowy. Właściciel kancelarii wykonuje wyceny do wielu celów, np. zabezpieczenia kredytu, kupna i sprzedaży nieruchomości oraz ruchomości, a także aktualizacji dopłat za użytkowanie wieczyste. Wyceny dotyczą przede wszystkim nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, a także samych budynków i mieszczących się w nich lokali użytkowych i mieszkalnych.

Jerzy Lewandowski zajmuje się również takimi usługami jak:
  • wycena gospodarstw rolnych
  • wycena gruntów rolnych
  • wycena lasów
  • wycena nieruchomości rekreacyjnych
  • wycena nieruchomości zabytkowych
  • wycena zabezpieczeń kredytowych
  • wycena nieruchomości komercyjnych
  • wycena stacji paliw
  • wycena obiektów medycznych
  • wycena placówek edukacyjnych
Poza gruntami i budynkami wycenie podlegają również pojazdy mechaniczne, maszyny i urządzenia. Dodatkowo rzeczoznawca przygotowuje wycenę wartości niematerialnych, w tym udziałów.

Uzupełnieniem oferty są ekspertyzy. W ramach nich określana jest wartość godziwa na potrzeby sprawozdań finansowych oraz przygotowywane są analizy rynku nieruchomości. Ponadto rzeczoznawca sporządza analizę skutków finansowych związanych z uchwaleniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowo sprawdzany i porządkowany jest stan prawny nieruchomości.

Więcej informacji dotyczących działalności Jerzego Lewandowskiego znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Opinie (0)

Opinie o firmie Lewandowski Jerzy Rzeczoznawca majątkowy i wycena nieruchomości