Organizacja pogrzebów wyznaniowych i świeckcih
Organizacja pogrzebów wyznaniowych i świeckcih, Leppert Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa, Szubin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581594511
Rok założenia:
2014

O firmie

Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa znajduje się w Szubinie. Zapewniamy pomoc w organizacji pochówków. Jesteśmy wsparciem dla rodzin w tym trudnym czasie ostatniego pożegnania bliskiej osoby.

Prowadzimy także drugi punkt pod adresem Kcynia 89-240, Rynek 31.

Oferta

Śmierć bliskiej osoby przynosi ból i sprawia, że organizacja ceremonii pogrzebowej to wyzwanie, dlatego pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności związane z pogrzebem. W zakładzie pogrzebowym Ostatnia Posługa w Szubinie zapewniamy wsparcie na każdym etapie przygotowań do ceremonii. Pomagamy uzyskać zasiłek pogrzebowy z ZUS-u. Z szacunkiem odnosimy się do osoby zmarłej zarówno podczas przewożenia, jak i ubierania ciała przed pogrzebem.

Zajmujemy się organizacją pogrzebów wyznaniowych i świeckich. Pomagamy w przygotowywaniu zmarłego do pochówku, kremacji zwłok czy kosmetyce pośmiertnej. Organizujemy też ekshumacje i stypy.

Zapewniamy oprawę muzyczną i florystyczną pogrzebów. Dostarczamy wiązanki i akcesoria pogrzebowe, takie jak klepsydry, krzyże czy tabliczki.

Prowadzimy też sprzedaż trumien i urn oraz odzieży dla zmarłych. Zapewniamy godny, całodobowy przewóz zmarłych specjalistycznym transportem.

Artykuły

Usługi pogrzebowe – czym wyróżniają się najlepsze zakłady pogrzebowe? Leppert Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa
Usługi pogrzebowe – czym wyróżniają się najlepsze zakłady pogrzebowe? Leppert Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa
Domy pogrzebowe, tj. Ostatnia Posługa, bardzo często oferują kompleksowe usługi – od załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych po budowę grobowca.

Wideo

Kontakt

Kontakt Leppert Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa

Leppert Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa, Szubin

Opinie (0)

Opinie o firmie Leppert Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.