Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6511716889
REGON: 24368048100000
KRS: 0000525961
Rok założenia:
2014
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Złomowanie samochodów, Legalny Autozłom Sp. z o.o., Żory Siedziba firmy Legalny Autozłom znajduje się w Żorach, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Specjalizujemy się w złomowaniu i demontażu samochodów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Specjalnością firmy Legalny Autozłom jest złomowanie samochodów i innych pojazdów. Przyjmujemy auta bez względu na ich stan techniczny. Dokładamy wszelkich staram, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi i konkurencyjne warunki cenowe. Mogą oni liczyć również na profesjonalną pomoc w przygotowaniu wszelkich formalności, wszystkich niezbędnych dokumentów. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i flotę transportową, co pozwala nam na bezpieczne i szybkie złomowanie samochodów oraz ich darmowy przewóz.

Jakie jeszcze usługi świadczy firma Legalny Autozłom z Żor?

Firma Legalny Autozłom z Żor świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej i mechaniki samochodowej oraz zajmuje się skupem złomu i plastiku. Nasza oferta to skup tworzyw sztucznych, metali kolorowych i akumulatorów. Skupujemy też miedź, aluminium i mosiądz. Przyjmujemy żeliwa, puszki, a także części karoserii, zderzaki i baki. Skupujemy zarówno złom cienki, jak i gruby. Posiadamy specjalistyczne wagi, co pozwala nam szybko i dokładnie wycenić złom każdego rodzaju. Ponadto zapewniamy darmowy odbiór produktów od klienta.

Jakie części pozyskujemy z demontażu aut?

Z demontażu aut pozyskujemy części do samochodów osobowych i dostawczych, w tym:
  • silniki i osprzęt,
  • części karoserii,
  • oświetlenie,
  • układ hamulcowy,
  • układ napędowy,
  • układ elektryczny,
  • zapłon,
  • układ zawieszenia,
  • opony,
  • felgi.
W ofercie mamy też części układu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Nie zabraknie u nas filtrów, wycieraczek czy spryskiwaczy. Można zakupić u nas filtry cząstek stałych DPF/FAP, kolektory wydechowy i katalizatory. Dodatkowo oferujemy końcówki wydechu, obejmy i tłumiki oraz rury wydechowe. W sprzedaży mamy uszczelki, osłony i wieszaki. Klientom zapewniamy szeroki wachlarz części odzyskiwanych, w dobrym stanie technicznym, które nadają się do dalszej eksploatacji.

Co trzeba przygotować w celu oddania samochodu na auto złom?

W celu oddania samochodu na auto złom trzeba przygotować przede wszystkim samochód z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi, w tym nr silnika, nadwozia. Niezbędny będzie dowód rejestracyjny, bądź dokument potwierdzający dane pojazdu. Natomiast jeśli dowód rejestracyjny był zatrzymany przez policję to będzie potrzebna potwierdzona przez wydział komunikacyjny kopia dowodu rejestracyjnego pojazdu. Przygotować należy także dowód tożsamości właściciela, a w przypadku współwłaściciela – upoważnienie podpisane przez drugiego współwłaściciela/współwłaścicieli.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Autozłomowanie – jak przebiega jego proces formalny?
Autozłomowanie – jak przebiega jego proces formalny?
Przy kasacji pojazdy w profesjonalnym auto złomie, trzeba przeprowadzić ważny administracyjny proces, którym jest wyrejestrowanie samochodu w wydziale komunika
Jak wygląda proces recyklingowy plastiku?
Jak wygląda proces recyklingowy plastiku?
Recykling plastiku jest bardzo ważny, zważywszy na ilość tej grupy tworzyw w obrocie, a także ilości, jaka obecnie składowana jest na „wiecznych wysypiskach”.

Wideo

Kontakt

Kontakt Legalny Autozłom Sp. z o.o.

Legalny Autozłom Sp. z o.o., Żory

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Legalny Autozłom Sp. z o.o.