Ozonowanie hal, pomieszczeń użytkowych i samochodów
Ozonowanie hal, pomieszczeń użytkowych i samochodów, Lech Bud Osuszanie, Ozonowanie, Puławy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8120003436

O firmie

Firma Lech-Bud znajduje się w Puławach, na terenie województwa lubelskiego. Działamy także w województwie mazowieckim i podkarpackim. Specjalizujemy się w ozonowaniu pomieszczeń. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Lech-Bud jest osuszanie budynków. Podejmiemy się osuszania domów, mieszkań, hal oraz biur, a także pomieszczeń handlowo-usługowych. Świadczymy usługi po zalaniach oraz awariach wodnych. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć osuszanie samochodów osobowych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy suszenie nowych domów i mieszkań z wilgoci technologicznej. Dysponujemy osuszaczami, które są w stanie przyjąć 120 litrów na dobę. Natomiast wentylatory mają wydajność 3000 m3 powietrza na godzinę.

Współpracujemy z deweloperami oraz firmami budowlanymi, a także Klientami indywidualnymi.

Usługi, jakie oferujemy to osuszanie pralni, suszarni i pomieszczeń piwniczych. Zajmujemy się również konserwacją archiwów, muzeów, bibliotek, księgarni oraz hurtowni i magazynów.

Osuszanie wykonujemy aż do osiągnięcia stanu wilgotności naturalnej i utrzymania jego optymalnych parametrów technicznych.

Ponadto nasza oferta obejmuje ozonowanie, które polecamy do okresowego dezynfekowania przedszkoli, żłobków oraz pomieszczeń w których przebywają grupy dzieci i młodzieży. Ozonowanie likwiduje bakterie, wirusy, roztocza i patogeny, a oprócz tego sprawdza się przy neutralizowaniu trudnych zapachów.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Lech-Bud.

Artykuły

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?
Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?
Dzięki zabiegowi ozonowania pomieszczeń, pozbędziemy się z nich przykrych zapachów, a także drobnoustrojów, pleśni oraz grzybów. Jak się je przeprowadza?
Na czym polega osuszanie budynków?
Na czym polega osuszanie budynków?
Pozbycie się wilgoci z domu jest bardzo ważne. Nieusunięta bowiem może prowadzić do poważnych uszkodzeń budynku oraz groźnych chorób jego mieszkańców.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lech Bud Osuszanie, Ozonowanie

Lech Bud Osuszanie, Ozonowanie, Puławy

Opinie (6)

Opinie o firmie Lech Bud Osuszanie, Ozonowanie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
09.09.2019
Korzystna cena za osuszanie pomieszczenia po awarii wodnej. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
21.07.2019
Krótki czas osuszania magazynów. Kompleksowo, rzetelnie, terminowo.
Emil
Emil
5.0
23.05.2019
Firma godna polecenia, wykonali odgrzybianie pomieszczenia.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
05.03.2019
Zleciłem im ozonowanie pomieszczenia. Usługa wykonana rzetelnie i terminowo. Polecam.
Iza
Iza
5.0
08.01.2019
Jakiś czas temu wróciłam z pracy do domu i zobaczyłam, że całe mieszkanie jest zalane. Okazało się, że sąsiadka odkręciła wodę i zasnęła. Firma Lech-Bud osuszyła całe mieszkanie. Polecam.
Cezary
Cezary
5.0
04.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się osuszania pomieszczenia, gdzie znajdowała się cała dokumentacja firmy. Jesteśmy wdzięczni za pomoc. Polecamy usługi firmy Lech-Bud.
Tagi