Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9561509214
REGON: 870466414
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Grażyna Lasińska-Grącka i prowadzę prywatną pracownię EEG. Siedziba zlokalizowana jest w Toruniu. Działalność prowadzę od 1997 roku. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów.

Oferta

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmuję się przeprowadzaniem specjalistycznych badań. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc.

Zajmuję się przeprowadzaniem badań EEG, leczeniem zaburzeń snu, badaniem czynności mózgu, a także monitorowaniem i diagnozowaniem padaczki. Dodatkowo przeprowadzam specjalistyczne badania w kierunku stwierdzenia śpiączki lub śmierci mózgu. Mój gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego mogę wykonać wszystkie potrzebne badania.

Specjalizuję się także w leczeniu chorób organicznych mózgu i udzielam pomocy w przypadku zatrucia substancjami neurotoksycznymi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, gdyż zależy mi na Państwa zdrowiu i zadowoleniu. Zachęcamy do odwiedzenia mojego gabinetu w Toruniu.

Zapraszam.


Kontakt

Kontakt Lasińska-Grącka Grażyna, Mgr. Prywatna Pracownia Eeg

Lasińska-Grącka Grażyna, Mgr. Prywatna Pracownia Eeg, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Lasińska-Grącka Grażyna, Mgr. Prywatna Pracownia Eeg