Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8311085793
REGON: 731022079

O firmie

Siedziba naszej firmy KZK Kredyty znajduje się w Łasku, w województwie łódzkim. Działalność prowadzimy od 2000 roku. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Naszą firmą z powodzeniem zarządza Zbigniew Kwieciński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest udzielanie pożyczek gotówkowych oraz sprzedaży ratalnej. W naszej ofercie znajdą Państwo pożyczki gotówkowe oraz kredyty ratalne, dzięki którym możliwy jest zakup różnych towarów i usług we współpracujących placówkach handlowych.

Zapewniamy, że oferujemy elastyczne, szybkie oraz konkurencyjne warunki kredytowe. Klientom oferujemy:
  • pożyczki standardowe,
  • pożyczki odnawialne z obsługą,
  • pożyczki odnawialne odsetkowych.
Niekwestionowanymi atutami naszych produktów kredytowych jest, między innymi niskie oprocentowanie czy opcja łączenia różnych źródeł dochodów, w tym współmałżonka.

Do przyznania pożyczki wystarczy nam Państwa dowód osobisty i oświadczenie o źródle dochodów. Pieniądze są przez nas wypłacane zaraz po sporządzeniu umowy. Podstawowe kryteria naszych produktów kredytowych to bezpieczeństwo oraz wygoda.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie opowiemy Państwu o szczegółach naszej działalności.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt KZK Kredyty. Zbigniew Kwieciński

KZK Kredyty. Zbigniew Kwieciński, Łask

Opinie (0)

Opinie o firmie KZK Kredyty. Zbigniew Kwieciński