Pozyskiwanie funduszy unijnych
Pozyskiwanie funduszy unijnych, Kwant s.c. Ewa i Marian Głowiccy, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
10:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5881975192
REGON: 192482524
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Kwant znajduje się w Gdyni. Spółka, którą zarządzają Ewa i Marian Głowiccy specjalizuje się w usługach consultingowych. Pomaga podmiotom gospodarczym, urzędom i instytucjom samorządowym. Działa na terenie Trójmiasta i całego Pomorza, np. w Elblągu.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z podejmowaniem ważnych decyzji. Wagą wielu z nich jest przyszłość firmy, dlatego tak ważne jest rozważne podchodzenie do planów rozwoju i nowych inwestycji. Rozwiązaniem, które zastosowało już wiele podmiotów jest konsultowanie swoich posunięć z firmą consultingową, taką jak Kwant. Spółka skupia ekspertów z dziedziny prawa, energetyki, finansów i techniki, dlatego jest w stanie zapewnić doradztwo gospodarcze na najwyższym poziomie. Tym co wyróżnia przy tym firmę jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dopasowuje się do oczekiwać klientów i dotrzymuje terminów. Zajmuje się przede wszystkim tworzeniem dokumentacji, takiej jak wnioski o dofinansowanie. Wnioski mogą dotyczyć pozyskiwania środków z funduszy UE, albo krajowych funduszy ministerialnych, grantów i środków różnych agencji. Fundusze unijne to m. in. Fundusz Spójności, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Europejski Fundusz Społeczny i fundusze sektorowe: rolny i rybacki.

Kwant służy również przygotowywaniem studiów wykonalności i opłacalności inwestycji, a także sporządzaniem takich dokumentów jak:
  • bilanse
  • analizy finansowo-ekonomiczne
  • biznesplany
  • prognozy finansowe
  • analizy techniczne
Ponadto eksperci służą opracowywaniem taryf i audytów energetycznych.

Więcej informacji dotyczących firmy Kwant znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Jakie usługi świadczą doradcy inwestycyjni?
Jakie usługi świadczą doradcy inwestycyjni?
Dobre biura consultingowe zatrudniają fachowców w zakresie doradztwa inwestycyjnego, co pozwala firmom i innym podmiotom uzyskać korzystne dofinansowanie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kwant s.c. Ewa i Marian Głowiccy

Kwant s.c. Ewa i Marian Głowiccy, Gdynia

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Kwant s.c. Ewa i Marian Głowiccy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
05.05.2019
Przed podjęciem decyzji biznesowej wsłuchuję się w głosy doradców. Od jakiegoś czasy współpracuję w tym celu z firmę Kwant i muszę przyznać, że mają dryg do interesu. Ich pomoc sprawiła, że już kilka razy podjąłem dobrą decyzję.
Adrian
Adrian
5.0
09.03.2019
Szukałem wsparcia finansowego dla firmy i pomyślałem o funduszach, którymi dysponuje resort gospodarki. Nie wiedziałem jednak jak się zabrać do napisania wniosku, dlatego zleciłem jego przygotowanie firmie Kwant. To był dobry wybór i teraz moja firma ma środki na inwestycje.
Irek
Irek
5.0
26.01.2019
Firma Kwant przygotowała dla mnie wniosek o dotację unijną. Wszystko w nim się zgadzało, dlatego otrzymałem wsparcie z UE.
Radek
Radek
5.0
03.11.2018
Kompleksowe usługi consultingowe. Firma Kwant bardzo mi pomogła w początkowym okresie działalności.