Doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie
Doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie, Kutniewski Stanisław Kancelaria podatkowa, Żukowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5890013357
REGON: 190639223
Rok założenia:
1992

O firmie

Kancelaria podatkowa prowadzona przez Stanisława Kutniewskiego istnieje od 2005 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Żukowie, w powiecie kartuskim, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych.

Oferta

Od 13 lat specjalizujemy się w rachunkowości. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, przygotowywanie zeznań rocznych, ewidencję czasu pracy kierowców, rozliczanie PIT-ów oraz doradztwo podatkowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Jesteśmy także na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów.

Dodatkowo pomagamy klientom w uzyskaniu dotacji oraz funduszy oraz prowadzimy sprawy z zakresu prawa pracy. Oferujemy również doradztwo podatkowe dla przedsiębiorców, doradztwo podatkowe dla osób fizycznych i sporządzanie opinii podatkowych. Od lat współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, funduszami leasingowymi, bankami i specjalistami do spraw funduszy unijnych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia kancelarii podatkowej w Żukowie.

Kontakt

Kontakt Kutniewski Stanisław Kancelaria podatkowa

Kutniewski Stanisław Kancelaria podatkowa, Żukowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Kutniewski Stanisław Kancelaria podatkowa