Kompleksowe wykańczanie wnętrz
Kompleksowe wykańczanie wnętrz, Kum-Bud Michał Kumorowski, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7831784278
REGON: 380890769
Rok założenia:
2018

O firmie

Prowadzona przez nas firma Kum-Bud od początku działalności świadczy usługi na wysokim poziomie. Zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Poznaniu. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Michał Kumorowski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Kum-Bud są usługi remontowe. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe wykańczanie wnętrz w domach oraz mieszkaniach. Podejmiemy się remontowania pokojów dziennych, kuchni oraz łazienek. Jesteśmy w stanie wykonać sufity podwieszane. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć szpachlowanie i malowanie, a także tapetowanie. Wykonamy gładzie gipsowe. Oferujemy również układanie paneli.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy budowa domów pod klucz. Specjalizujemy się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym, jak również przemysłowym.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Kum-Bud.

Zakres działalności

Artykuły

Remont – jakie prace zlecić fachowcom?
Remont – jakie prace zlecić fachowcom?
Profesjonalne firmy budowlano-remontowe są w stanie wykonać wiele prac wykończeniowych, dzięki którym ostateczny wygląd pomieszczeń będzie atrakcyjny.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kum-Bud Michał Kumorowski

Kum-Bud Michał Kumorowski, Poznań

Opinie (6)

Opinie o firmie Kum-Bud Michał Kumorowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
17.07.2019
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich usług. Polecam!
Cezary
Cezary
5.0
20.05.2019
Zleciłem im wykończenie wnętrza. Wszystko ok. Polecam.
Dalia
Dalia
5.0
14.03.2019
Usługi remontowe na wysokim poziomie, polecam serdecznie.
Kasjan
Kasjan
5.0
13.01.2019
Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Remont przebiegł szybko. Jestem zadowolony z efektu.
Bartek
Bartek
5.0
19.11.2018
Wytapetowali cały pokój. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali ustalonego terminu. Super firma, pracownicy pomocni. Wszystko wykonane dokładnie tak, jak chciałem. Polecam.
Marcin
Marcin
5.0
25.09.2018
Bardzo profesjonalna firma, zleciłem im wykonanie remontu w całym mieszkaniu. Wszystko, co zostało ustalone, jest wykonane. Cały remont przebiegł sprawnie i rzetelnie. Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Kum-Bud.