Diagnostyka i leczenie stomatologiczne
Diagnostyka i leczenie stomatologiczne, Kukuła Ryszard. Gabinet stomatologiczny, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7121080740
REGON: 430634890
Rok założenia:
2007

O firmie

Prywatny gabinet stomatologiczny zlokalizowany jest w Lublinie. Należy do Ryszarda Kukuły, lekarza stomatologa z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży medycznej. Dentysta przyjmuje w swoim gabinecie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 10.00 do 19.00. We wtorki, czwartki i soboty wizyta jest możliwa po kontakcie telefonicznym.

Oferta

Ryszard Kukuła oferuję diagnostykę stomatologiczną, leczenie w znieczuleniu i usunięcie problemu z bolącymi zębami. Podstawą działalności lekarza jest profilaktyka stomatologiczna w ramach, której usuwa kamień oraz lakuje i piaskuje zęby. Ponadto przyjmuje pacjentów wymagających pomocy z zakresu stomatologii zachowawczej. W tym przypadku oczyszcza zęby ze zmian próchniczych i wypełnia je plombami światłoutwardzalnymi. Pacjenci cenią je za korzystny stosunek jakości do ceny. Koszt wykonania plomby jest wynosi 50 złotych. Ceny są atrakcyjne, ponieważ gabinet znajduje się na prywatnej posesji stomatologa. Także usunięcie jednokorzeniowe kosztuje 50 złotych, a wielokorzeniowe 100. W sytuacji poważniejszej, gdy miazga zęba jest zajęta dentysta wdraża leczenie kanałowe lub mikrochirurgię endodontyczną.

Ryszard Kukuła zajmuje się również usuwaniem w znieczuleniu zębów jednokorzeniowych i wielokorzeniowych oraz protetyką. W miejsce po utraconych zębach wstawia:
  • protezy
  • korony
  • mosty
  • zęby sztyftowe
Jest także w stanie naprawić protezę i odbudować złamane zęby w znieczuleniu. Pacjentom, którzy dbają nie tylko o zdrowie zębów, ale również ich piękny wygląd poleca zabiegi estetyczne, takie jak wybielanie uzębienia.

Więcej informacji związanych z działalnością Ryszarda Kukuły znajdą Państwo na stronie internetowej, natomiast rejestracji wizyt można dokonać pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Profilaktyka stomatologiczna
Znieczulenia stomatologiczne
Obsługiwani pacjenci
Dorośli

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kukuła Ryszard. Gabinet stomatologiczny

Kukuła Ryszard. Gabinet stomatologiczny, Lublin

Opinie (5)

Opinie o firmie Kukuła Ryszard. Gabinet stomatologiczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.08.2014
Super specjaliści, zawsze odwiedzam gabinet jeśli tylko mam potrzebę i nigdy się nie zawiodłem, polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2014
Serdecznie polecam gabinet doktora Ryszarda, wiele dobrego zrobił dla mojej rodzinki - dzieci zachowuja sie u niego wzorowo bo wiedza, ż ekrzywda im sie nie stanie i zawsze dostaną pochwałe :) polecam :)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.04.2014
gabionet doktora Kukuły jest przyjazny ludziom w kazdym wieku a to przez indywidualne podejściwe do pacjenta, moje dziecko bylo podczas wizyty spokojne, doktor starał je zagadywac, widac, ze zalezy mu na atmosferze w gabienciwe i tym, zeby pacjent sie rozluźnił. Gabinet sterylny, wszystko robione ze starannością i wprawą
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.04.2014
do Kukuły chodzę systematycznie, chociaż nie mam jakiś większych problemów z zębami ani próchnicy to jednak pamiętam o wizytach kontrolnych, tego samego uczę swoich dzieci, żeby weszło im to w nawyk. W Lublinie wielu jest dobrych stomatologów, ale o Kukule słyszałem wiele pozytywnych opinii które sie sprawdziły.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.03.2014
Do tego dentysty poszedłem pierwszy raz ze swoją córką parę lat temu, a potem sam się tu zaczałem leczyc, bo to moim zdaniem jeden lepszych gabinetów stomatologicznych w Lublinie – Kukuła ma doświadczenie w leczeniu dzieci i dorosłych, to widac w jego podejściu, usługi ma kompleksowe. Polecam.