Szeroka gama gatunków tkanin
Szeroka gama gatunków tkanin

O nas

Zakład odzieżowy prowadzony przez Macieja Kuczyńskiego zlokalizowany jest w Pile. Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Mamy Państwu do zaproponowania szeroki wybór fartuchów oraz odzieży ochronnej. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby wykonane zostały z najwyższej jakości tkanin. Zapewniamy, że nie zniszczą się po pierwszym praniu ani nie stracą swojego koloru. Materiały, z jakich powstają ubrania, odpowiadają wszelkim polskim oraz europejskim normom. Dysponujemy szeroką gamą wzorniczą oraz kolorystyczną, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możesz zrobić u nas zakupy niezależnie od rozmiaru jaki nosisz, odzież dostępna jest w rozmiarach od XS do XXXXXL. Dodatkowo, w celu urozmaicenia lub udekorowania tkanin, podejmiemy się wykonawstwa haftów komputerowych. Posiadamy wysokogatunkowy sprzęt i narzędzia, które umożliwiają nam robienie tego szybko, estetycznie i efektownie.

Kupują u nas klienci z różnych branż, między innymi medycznej, kucharskiej, handlowej czy fryzjerskiej. Największym zainteresowaniem cieszą się jednak zapaski oraz fartuszki, których gwarantujemy duży wybór. Kupują u nas nie tylko panie, ale również panowie. Różnorodność stylu oraz kroju umożliwia użytkowanie naszych ubrań przez przedstawicieli obu płci. Specjalizujemy się także w świadczeniu usług krawieckich. Naniesiemy niezbędne poprawki, przerobimy co trzeba, skrócimy spodnie, a także wszyjemy zamki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy.

Informacje o działalności

NIP: 7641623661
REGON: 570854686
Branża: Krawiectwo - usługi

Opinie (0)