Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7282507623
REGON: 473201203
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Nasza firma prowadzona jest przez Krzysztofa Kowalskiego. Jesteśmy związani z branżą ubezpieczeń. Od ponad trzynastu lat świadczymy szereg usług, proponując klientom najlepsze oferty ochrony majątku, domu oraz swojego zdrowia. Siedziba znajduje się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego.

Oferta

Jako agencja ubezpieczeniowa prężnie działamy na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów. Potrafimy dobrać odpowiednią ofertę do indywidualnych potrzeb.

Mamy wiele ciekawych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń majątkowych. Warto zadbać o ochronę domu czy mieszkania podczas zdarzeń losowych, takich jak zalanie czy włamanie. Przygotowaliśmy oferty dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych. Oferujemy OC oraz AC samochodu. Dzięki temu można zapewnić pełne bezpieczeństwo oraz pomoc w przypadku wypadków na drogach podczas podróży.

Świadczymy usługi w zakresie ubezpieczeń gospodarczych oraz firm. Nasza agencja dba także o korzystne oferty ubezpieczeń na życie. Nasi klienci mogą zapewnić ochronę rodziny oraz ich i własnego zdrowia. Doradzimy także w przypadku wyboru odpowiednich rozwiązań dotyczących zabezpieczenia podczas wycieczek na terenie kraju oraz za granicą.

Nasi pracownicy wybiorą oferty, które będą korzystne dla naszych klientów. Podczas konsultacji doradzimy w wyborze odpowiednich produktów ubezpieczeniowych.

Potrzebujesz kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej? Agent ubezpieczeniowy Krzysztof Kowalski z Pabianic pozostaje do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Kowalski Ubezpieczenia

Krzysztof Kowalski Ubezpieczenia, Pabianice

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Kowalski Ubezpieczenia