Regeneracja rozruszników i alternatorów
Regeneracja rozruszników i alternatorów, Krzysztof Höflich Zakład regeneracji rozruszników i alternatorów, Mysłowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 2220081013
REGON: 272579673
Rok założenia:
1990

O firmie

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej znajduje się w Mysłowicach, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Specjalizujemy się w naprawie rozruszników i alternatorów. Osobą decyzyjną jest Krzysztof Höflich.

Oferta

Oferujemy kompleksową i w pełni profesjonalną regeneracją rozruszników, a także prądnic i alternatorów. Wieloletnie doświadczenie w branży i solidna wiedza pozwala na świadczenie usług regeneracji owych podzespołów w wielu markach aut ciężarowych i autobusów. Wykwalifikowani pracownicy są gwarantem solidnej usługi.

Regenerujemy rozruszniki, prądnice i alternatory do samochodów ciężarowych i autobusów takich marek jak: Jelcz, Star, Autosan, Daf, Kamaz, Kraz, Biełaz, Steyer, Roman, Mercedes, MAN, Tatra, Liaz, Avia, Robur, Multicar, Iveco, Scania, oraz Neoplan.

Ponadto polecamy też regenerację do ciągników, spychaczy, koparek, dźwigów, sprężarek i wózków widłowych. Ponadto obsługujemy lokomotywy spalinowe. Zapewniamy także wymianę na nowe podzespoły.

Oferta kierowana jest do odbiorców samochodów osobowych wszystkich marek. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Pracujemy szybko i kładziemy nacisk na dokładność.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Zakładu regeneracji rozruszników i alternatorów w Mysłowicach.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Höflich Zakład regeneracji rozruszników i alternatorów

Krzysztof Höflich Zakład regeneracji rozruszników i alternatorów, Mysłowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Höflich Zakład regeneracji rozruszników i alternatorów