Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8991190186
REGON: 932922784
Rok założenia:
1983

Polecane oferty

Wrocław, Tadeusza Kościuszki 26 lok. 3
Zapewniam przekład tekstów z i na język niemiecki. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe ustne o...
Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i zajmuję się tłumaczeniami niemiecko-polskimi ora...
Wrocław, al. gen. Józefa Hallera 43a lok. 3
Nadrzędnym aspektem mojej działalności są kompleksowe usługi w zakresie zarówno tłumaczeń zwykłych,...
Rotas skupia doświadczonych tłumaczy, którzy zajmują się przekładem niemal wszystkich języków używa...

O firmie

Nazywam się Krystyna Wojtasik i jestem tłumaczem. Moje biuro tłumaczeń znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzę od 2003 roku. Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki i na odwrót.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie kompleksowych usług translatorskich. Specjalizuję się w języku niemieckim. Posiadam 15-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres moich obowiązków obejmuje wykonywanie tłumaczeń ekonomicznych, tłumaczeń dokumentów, tłumaczeń symultanicznych, tłumaczeń konferencyjnych, tłumaczeń ustnych, tłumaczeń technicznych, tłumaczeń poświadczonych, tłumaczeń prawniczych.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną i bezproblemową realizację powierzonych obowiązków zawodowych. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i ukończone kursy specjalistyczne. W razie wątpliwości sprawdzam wszystko w słowniku, by upewnić się, że tłumaczenie jest poprawne.

Tłumaczenia wykonuję trybie zwykłym, jak i ekspresowym. Tłumaczenia pisemne obejmują także korespondencję prywatną, umowy, warunki handlowe, świadectwa, zaświadczenia i dokumenty samochodowe. Specjalizuję się też w tłumaczeniach symultanicznych, które odbywają się w kabinie dźwiękoszczelnej.Taka metoda jest często wykorzystywana na konferencjach bądź sympozjach. Podczas tłumaczeń konsekutywnych stoję obok prelegentów i sporządzam notatki.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojego biura tłumaczeń we Wrocławiu.

Kontakt

Kontakt Krystyna Wojtasik Biuro tłumaczeń

Krystyna Wojtasik Biuro tłumaczeń, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Krystyna Wojtasik Biuro tłumaczeń