Organizacja przejazdów autokarowych
Organizacja przejazdów autokarowych, Krimar Wynajem autokarów, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7781020075
REGON: 630338412
Dodatkowe kontakty:

609 058 234

603 775 620

Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba firmy Krimar znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo działa w branży przewozowej i turystycznej. Od połowy lat 90. XX wieku zajmuje się wynajmem autokarów oraz organizacją wyjazdów.

Oferta

Przewozy autokarowe to popularna forma transportu zbiorowego. Autobusy doskonale sprawdzają się zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych, o czym może zaświadczyć niezwykle doświadczona w tego typu usługach firma Krimar. Przedsiębiorstwo już od ponad 20 lat oferuje swoje usługi osobom fizycznym, firmom oraz instytucjom i innym podmiotom. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że możliwe jest dobranie pojazdu o najbardziej pasujących klientom parametrach. Wszystkie autokary i busy wynajmowane przez firmę są w pełni sprawne i komfortowo wyposażone, dzięki czemu najdłuższe wyjazdy nie stanowią dużego wyzwania. Ponadto za bezpieczeństwo pasażerów odpowiadają doświadczeni kierowcy.

Oferta Krimar obejmuje wynajem autobusów, busów oraz samochodów osobowych. Największe pojazdy mieszczą nawet 50 pasażerów, do których dyspozycji pozostawiono klimatyzację, nagłośnienie, DVD, a także kawiarkę. Nieco mniejsze autokary 30 osobowe mają podobne wyposażenie, natomiast busy dla 18 osób są tylko minimalnie zubożone w stosunku do większych pojazdów. nawet najmniejsze nabytki firmy dla 7 i 8 osób są doskonale przystosowane do trudów podróży. W ciepłe dni ulgę przynosi klimatyzacja, natomiast zimą ogrzewanie postojowe.

Firma oferuje klientom kompleksowe usługi, które polegają na wynajmie pojazdów, rezerwacji noclegów oraz ubezpieczeniu przejazdów. Można do nich zaliczyć:
  • wycieczki szkolne
  • wycieczki narciarskie
  • przewóz gości weselnych
  • przewóz uczestników pielgrzymek
  • transfery lotniskowe
  • przewozy sportowców
  • przewozy seniorów
  • przewozy na imprezach rodzinnych
Przedsiębiorstwo obsługuje także od strony przewozowej konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Transportuje ponadto pasażerów na targi, wystawy, imprezy sportowe i koncerty.

Więcej informacji dotyczących firmy i jej oferty, w tym dokładny opis używanych pojazdów, znajdą Państwo na stronie internetowej Krimar.

Kontakt

Kontakt Krimar Wynajem autokarów

Krimar Wynajem autokarów, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Krimar Wynajem autokarów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.06.2014
Bardzo fajne wycieczki dla dzieciaków i młodzieży szkolnej! Jako kadra nauczycielska nie musieliśmy się martwić o ani jeden element organizacyjny - wszystko dopięte na ostatni guzik, grafik wypełniony ciekawymi aktywnościami. Polecamy!