Projektowanie i utrzymanie zieleni
Projektowanie i utrzymanie zieleni, Kreator. Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gorzyczany

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8641396639
REGON: 291172149
Rok założenia:
2000

O firmie

Rodzinna firma Kreator, zarządzana przez Pawła Skorupę, siedzibę ma w Gorzyczanach, w powiecie sandomierskim, na terenie województwa świętokrzyskiego, jednak obszar naszej działalności jest znacznie szerszy. Realizowaliśmy zlecenia między innymi w Sandomierzu, Tarnobrzegu, Krakowie, Rzeszowie czy Warszawie. Projektowaniem ogrodów zajmujemy się od 1999 roku. Praca jest dla nas prawdziwą pasją.

Certyfikaty i dyplomy

Należymy do Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu. Ponadto posiadamy certyfikat Autoryzowanego Partnera Gardena.

Oferta

Pewnie niejedna osoba marzy o wyjątkowym miejscu położonym z dala od zgiełku miasta, w którym zapomni się o codziennych problemach i po prostu odda słodkiemu lenistwu. Sami mamy takie potrzeby, a co więcej potrafimy im skutecznie sprostać. Dzielimy się umiejętnościami i na co dzień wykorzystujemy wiedzę, by umożliwić wszystkim zainteresowanym relaks w swoim idealnym ogrodzie.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych prac terenowych. Dzięki nam wiele terenów zielonych, pełnych chwastów, ale też i potencjału zmieniło swoje oblicze nie do poznania. Uważamy, że każda zielona przestrzeń jest wyjątkowa, a gdy jest odpowiednio zaplanowana i wykonana, efekt może zaskoczyć każdego.

Swoją pracę wykonujemy w pełni kompleksowo. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Podejmujemy się budowy oczek wodnych, do których potrafimy zastosować odpowiednie filtry i pompy. Fachowo urządzamy tereny zieleni, zawsze mając na uwadze preferencje zleceniodawcy. Budujemy też kaskady i suche murki oporowe. Dbamy o rabaty miejskie, parki i inne zielone tereny użyteczności publicznej. Prowadzimy stałą współpracę z właścicielami szkółek, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z wszelkimi roślinnymi nowinkami, które pojawiają się na rynku. Nieustannie pogłębiamy też swoją wiedzę z zakresu ochrony roślin.

Kolejnym profilem naszej działalności jest zakładanie automatycznych systemów nawadniających renomowanego producenta. W zakres świadczonych usług wchodzi także przeprowadzanie inwentaryzacji dendrologicznej dowolnego lasu.

Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową i wysoką jakość świadczonych usług ogrodniczych. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu. Dzięki firmie Kreator, Twój ogród stanie się miejscem pełnym uroku niezależnie od pory roku.

Zapraszamy do współpracy zainteresowanych z Gorzyczanów i nie tylko!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kreator. Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Kreator. Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gorzyczany

Słowa kluczowe

Opinie (23)

Opinie o firmie Kreator. Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agatka
Agatka
5.0
24.04.2019
Kiedy obejrzałam galerię zdjęć umieszczoną na ich stronie internetowej od razu wiedziałam, że skorzystam z ich usług :) U mnie jest jeszcze piękniej niż na zdjęciach :):):)
Tośka
Tośka
5.0
03.03.2019
Bardzo sympatyczni ludzie. Zależy im na zadowoleniu klienta, więc wypytują o oczekiwania i oczywiście je spełniają.
Darek
Darek
5.0
06.02.2019
Zapewniają przystępne ceny za profesjonalnie wyświadczone usługi i kompetentne doradztwo. Zdecydowanie będę polecać.
Magda
Magda
5.0
12.01.2019
Wszyscy goście chwalą mój ogród, a ja jestem z niego taka dumna! :)
Nina
Nina
5.0
23.12.2018
Ich podejście do pracy jest godne podziwu, tacy są zaangażowani. Wybrali odpowiednie rośliny i podpowiedzieli jak o nie odpowiednio dbać. Dziękuję za fachową pomoc.
Maciej
Maciej
5.0
20.11.2018
Fachowcy jakich mało. Pomogli nam stworzyć wspaniały przydomowy ogródek. Spędzamy tam mnóstwo czasu i zapominamy o codziennych problemach. Po prostu się relaksujemy.
Amanda
Amanda
5.0
24.10.2018
Kontakt nawiązaliśmy za pośrednictwem ich strony internetowej i specjalnego formularza. Odpowiedź przyszła niemalże niezwłocznie i zakończyła się podjęciem owocnej współpracy.
Gloria
Gloria
5.0
12.09.2018
Lubię wszystkie rośliny, ale jakoś bardziej przemawiają do mnie te duże, o czym powiedziałam pani z firmy Kreator. Zapamiętała to i w moim ogrodzie są prawie same duuuże roślinki :)
Erwin
Erwin
5.0
01.08.2018
Przyszli do nas i zobaczyli bezkształtne pole pełne chwastów i bez charakteru. Po ich interwencji ciężko było uwierzyć co tam się wcześniej znajdowało. Wygląda jak w bajce.
Antek
Antek
5.0
30.07.2018
Podejmuję się także serwisu systemów automatycznego nawadniania. A musimy przyznać, że wygoda z ich użytkowania jest nieoceniona.
Franek
Franek
5.0
13.06.2018
Firmie Kreator zleciliśmy założenie systemu automatycznego nawadniania. Zaproponowali nam cieszący się dobrą opinią na rynku GARDENA. Jesteśmy zadowoleni.
Monia
Monia
5.0
24.05.2018
Pomogli dobrać rośliny do naszego oczka wodnego. Zalecili też, żeby nie wpuszczać do niego zbyt dużej ilości ryb. Dzięki ich radom woda jest czysta, a oczko ładnie wygląda.
Marlena
Marlena
5.0
24.04.2018
Kiedy zakładali nam oczko wodne podpowiedzieli, żeby założyć filtr i odpowiednią pompę. Dzięki temu jego utrzymanie nie wymaga od nas dużego nakładu pracy.
Halina
Halina
5.0
29.03.2018
My poprosiliśmy przedsiębiorstwo Kreator o zbudowanie oczka wodnego. Wszystko zrobili dokładnie tak jak o to poprosiliśmy.
Olga
Olga
5.0
23.02.2018
Działają kompleksowo - tworzą precyzyjny projekt, zakładają ogród i zajmują się pielęgnacją. Wszystko w jednym miejscu.
Majka
Majka
5.0
07.01.2018
Stworzyli idealnie dopasowany do naszych oczekiwań projekt ogrodu. Dziękujemy.
Adam
Adam
5.0
19.12.2017
Rabaty miejskie, którymi się zajmowali wyglądają zjawiskowo. Na pewno znowu skorzystamy z ich usług.
Elka
Elka
5.0
26.11.2017
Od razu da się zauważyć, że mają wieloletnie doświadczenie. Dbają nawet o najdrobniejsze szczegóły i bardzo się angażują w zlecone im prace.
Helena
Helena
5.0
11.10.2017
Firmę tworzy zgrane małżeństwo. Fajnie, że tak się dogadują w sprawach ogrodnictwa, bo usługi świadczą na możliwie najwyższym poziomie.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
29.09.2017
Szkoda, że nie można dodać zdjęcia do recenzji. Stworzyli coś niesamowitego.
Daria
Daria
5.0
12.08.2017
Najlepiej wcale nie wychodziłabym z ogrodu. Bardzo mi się . Widok kolorowych kwiatów i zielonych roślin jest moim ulubionym. I ten zapach. Bardzo dziękuję za współpracę. Kreator - jesteście najlepsi.
Julian
Julian
5.0
15.07.2017
Nasz ogród jest teraz niezwykły. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Widać, że to ogrodnicy z pasją.
Hanna
Hanna
5.0
11.06.2017
Zajęli się pielęgnacją terenów zieleni wokół naszego domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Latem spędzamy tam całe dnie, tak jest pięknie.
Zobacz więcej (13)