Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130021076
REGON: 006714249
Dodatkowe kontakty:

22 615 21 61

Rok założenia:
1977
Branża:

O firmie

Druk offsetowy, Kra-Box. Drukarnia offsetowa, Warszawa Siedziba naszej drukarni offsetowej Kra-Box znajduje się w Warszawie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu bardzo dobrze znamy wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów, a także dokładnie wiemy jak im wszystkim sprostać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Klientom oferujemy kompleksowe usługi poligraficzne i druk do formatu B1. Dysponujemy 4 kolorowymi maszynami drukującymi wysokiej klasy. Nasza introligatornia i drukarnia uzyskała dofinansowanie na wdrożenie Zintegrowanego Systemu
Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą ISO 9001;2000/ISO 14001.

Świadczymy usługi introligatorskie w skład, których wchodzi kaszerowanie i sztancowanie wielkoformatowe. W ofercie firmy znajdą Państwo też:
  • kalendarze,
  • etykiety,
  • ulotki,
  • plakaty,
  • magazyny,
  • książki,
  • broszury,
  • foldery,
  • barkietki,
  • podkładki pod piwo.
Posiadamy kalendarze listkowe, ścienne, biurkowe i trójdzielne, a także naklejki na foliach transparentnych, białych, adhezyjnych i samoprzylepnych. Wykonamy pudełka kartonowe, z folii i z mikrofali z nadrukiem oraz autoosłony przeciwsłoneczne z wielobarwnym nadrukiem z mikrofali.

Podejmiemy się też wielkoformatowego kaszerowania i sztancowania. Uzupełnienie oferty stanowią barkietki, display'e i standy z tektur wielowarstowywych i lutych albo papierów laminowanych, tłoczonych i uszlachetnianych.

Po wydrukowania oraz całej obróbce introligatorskiej bezpłatnie dostarczymy na Państwa życzenie towar w dowolne miejsce w Warszawie, a za drobną dopłatą według stawek kurierskich w inne miejsca w kraju, a nawet za granicę.

Jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo dużych i skomplikowanych zleceń w zakresie usług poligraficzno-introligatorskich.
Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego klienta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony WWW.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kra-Box. Drukarnia offsetowa

Kra-Box. Drukarnia offsetowa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kra-Box. Drukarnia offsetowa