Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8221899055

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności salonu Fryzura z Pazurem są usługi fryzjerskie. W naszej ofercie m...
Warszawa, Jana Pawła II (d.Wesoła) 15a, (Stara Miłosna)
Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie strzyżenia, zarówno damskiego, jak i męskiego. Specjalizu...
Warszawa, Jana Pawła II (d.Wesoła) 15a, (Stara Miłosna)
Przede wszystkim świadczymy usługi fryzjerskie. Obsługujemy zarówno kobiety, mężczyzn oraz dzieci. ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Kowalska Danuta. Zakład fryzjerski" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8221899055.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Kałuszyn w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Mickiewicza 11. Korespondencyjny kod pocztowy to: 05-310 Kałuszyn. Kompletne współrzędne GPS to: 52.2087N, 21.80993E. Przedsiębiorstwo "Kowalska Danuta. Zakład fryzjerski" działa od lat w branży Salony fryzjerskie.

Fryzjerzy z kilkuletnią praktyką zapewnią wysoki standard usług fryzjerskich, a także pomogą dobrać odpowiednią koloryzację włosów do typu urody. Gabinet fryzjerski pracuje w oparciu o doskonałe produkty kosmetyczne przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu, dzięki czemu Klientki salonu są zadowolone z osiągniętych efektów.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 604 637 049.

Kontakt

Kontakt Kowalska Danuta. Zakład fryzjerski

Kowalska Danuta. Zakład fryzjerski, Kałuszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Kowalska Danuta. Zakład fryzjerski