Bar z charakterem
Bar z charakterem, Korona Marzena Zalewska, Mońki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5461395358
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Korona to nowo-otwarty bar, którego właścicielką jest Marzena Zalewska. Siedziba znajduje się w miejscowości Mońki na terenie województwa podlaskiego.

Oferta

Zależy ci na miejscu, w którym możesz się zrelaksować, zapomnieć o problemach, a przede wszystkim dobrze się bawić? Moje gratulacje, właśnie znalazłeś!

Bar Korona to nowo-otwarty pub, z innowacyjnym podejściem do Klienta oraz rozrywki. Przed otwarciem zdobywaliśmy doświadczenie w branży tak, aby po otwarciu być w stanie zapewnić Państwu najlepszą możliwą rozrywkę.

W naszym barze nasi Klienci skorzystać mogą z takich propozycji jak:
  • napoje alkoholowe
  • piwo
  • przystawki
  • restauracja
  • koktajle
Zajmujemy się również organizacją imprez, tudzież urodzin.

Nasz personel jest w pełni wykwalifikowany, a obsługa stoi na najwyższym poziomie. Naszą dewizą jest gościnność, dlatego chcemy, by nasi Klienci czuli się u nas jak u siebie.

Zapraszamy do kontaktu oraz przede wszystkim do odwiedzania nas!

Artykuły

Gdzie i jak zorganizować urodziny
Gdzie i jak zorganizować urodziny
Urodziny to czas przede wszystkim świętowania. Więc czy powinniśmy my zajmować się wszystkimi obowiązkami? Dowiedz się, jak zorganizować dobre urodziny.

Wideo

Kontakt

Kontakt Korona Marzena Zalewska

Korona Marzena Zalewska, Mońki

Opinie (2)

Opinie o firmie Korona Marzena Zalewska

Średnia ocen

3.5

Opinie użytkowników

Anonim
Anonim
2.0
19.06.2019
Opis baru wprowadza osobę czytającą w błąd i w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością. Mylone są pojęcia restauracji a cateringu. Nie można mówić tutaj o wykwalifikowaniu, gdyż personel prawdopodobnie nie posiada danego wykształcenia i doświadczenia w wykonywanej przez niego pracy co idzie łatwo zauważyć. Również poziom obsługi jest niski z racji na używanie w stosunku do klientów agresywnych i niecenzuralnych słów, co pozostawia wiele do życzenia tak samo jak brak klimatu i chaotycznie udekorowane wnętrze.
Bolek
Bolek
5.0
29.05.2019
Odwiedzam Koronę regularnie od jakiegoś czasu. W sumie można powiedzieć, że jestem ich stałym klientem. Wspaniały klimat, świetni ludzie. Urzekające miejsce.