Kopalnie porfiru i diabazu
Kopalnie porfiru i diabazu, Kopalnia Diabazu Niedźwiedzia Góra, Tenczynek

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 22:00
Wt.
06:00 - 22:00
Śr.
06:00 - 22:00
Cz.
06:00 - 22:00
Pt.
06:00 - 22:00
Sb.
06:00 - 22:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9441940665
REGON: 357193123
KRS: 0000122674
Dodatkowe kontakty:

12 283 64 80

Branża:

O firmie

Kopalnia Diabazu Niedźwiedzia Góra zlokalizowana jest w Tenczynku. Funkcjonujemy od 2000 roku. Swoją działalność tworzymy na bazie doświadczenia i środków finansowych firmy PP Kopalnie Odkrywkowe Surowców Skalnych. W skład naszej spółki dodatkowo wchodzą zarząd spółki w Krzeszowicach oraz Kopalnia Porfiru Zalas w Zalasiu.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zajmujemy się wydobywaniem i przerabianiem skał wulkanicznych, które w efekcie końcowym ich przeróbki znajdują swoje zastosowanie głównie w budownictwie dróg, lotnisk, kolejnictwie czy aranżacji ogrodowej. Cieszą się dużą popularnością ze względu na dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponadto nie są podatne na mróz i są czyste ekologicznie ze względu na swoje pochodzenie. Mają bardzo wysoki wskaźnik wytrzymałościowy.

Asortyment sprzedażowy obejmuje między innymi:
  • grysy
  • tłucznie
  • klińce
  • niesorty
  • kamień łamany
Obsługiwani są klienci indywidualni z małymi zamówieniami oraz duże przedsiębiorstwa budowlane. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, zapewniając obsługę na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie kruszywa z naszej oferty proponujemy w atrakcyjnej ofercie cenowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo.

Zapewniamy transport zakupionego u nas kruszywa z kopalń. Odbywa się on przy użyciu samochodów bądź koleją. Posiadamy własną bocznicę kolejową. Towar dostarczamy na wiele budów w kraju. Zawsze spełniamy potrzeby i oczekiwania inwestorów. Najważniejszy jest dla nas klient i jego satysfakcja. Potwierdzeniem są liczne pozytywne referencje, które otrzymaliśmy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do podjęcia współpracy. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdziecie Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kopalnia Diabazu Niedźwiedzia Góra

Kopalnia Diabazu Niedźwiedzia Góra, Tenczynek

Opinie (0)

Opinie o firmie Kopalnia Diabazu Niedźwiedzia Góra