Sprzedaż i wynajem worków BIG BAG
Sprzedaż i wynajem worków BIG BAG, Konbrud, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9570001627
REGON: 190261374
Rok założenia:
1987

O firmie

Siedziba firmy Konbrud zlokalizowana jest w Gdańsku, jednak obszar działalności naszej firmy obejmuje teren całego Trójmiasta i okolic. Specjalizujemy się w usługach HDS. Działalność rozpoczęliśmy trzydzieści lat temu, w 1987 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Marian Andrzejczak.

Oferta

Podstawowym przedmiotem działalności naszej firmy jest wywóz śmieci i gruzu. Możemy Państwu zaproponować również wywóz odpadów budowlanych. Prowadzimy wynajem kontenerów i zsypów do gruzu. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można worki BIG BAG, które są przydatne w wywozie gruzu i ziemi, odpadów zielonych, a także tych nieczystości i przedmiotów, które znajdują się w garażu bądź innym wilgotnym miejscu. Prowadzimy sprzedaż, jak również wynajem worków BIG BAG.

Firma wyposażona jest w nowoczesne i specjalistyczne samochody, dzięki którym możemy podjąć się transportu nie tylko śmieci i gruzu, ale również piasku, żwiru, betonu i tym podobnych. Kolejną usługą, jaką świadczy firma Konbrud, jest odśnieżanie różnego rodzaju miejsc oraz mechaniczne zamiatanie. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i męczącą czynnością jest odśnieżanie terenu. Nasza firma wyręczy Państwa z tego obowiązku. Oferujemy odśnieżanie placów, parkingów, chodników oraz ulic, a także późniejszy wywóz śniegu. Ciekawym rozwiązaniem jest również mechaniczne czyszczenie terenu.

Ponadto zajmujemy się dostawami zaopatrzenia BHP. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo znaleźć sklep internetowy, w którym oferujemy różnego rodzaju odzież i akcesoria ochronne, jak również chemię i narzędzia, takie jak na przykład szczypce, nasadki i poziomice.

Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Pomożemy oraz fachowo doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego produktu lub usługi, która spełni Państwa potrzeby i oczekiwania. Firma Mariana Andrzejczaka jest gwarancją rzetelności i terminowości wykonywania zleceń.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez wiadomość e-mail. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i do skorzystania z oferty naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Załączniki

Kontakt

Kontakt Konbrud

Konbrud, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Konbrud