Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9570001627
REGON: 190261374
Rok założenia:
1987

O firmie

Konbrud to firma, która istnieje na rynku od 1987 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku. Zapewniamy usługi z zakresu wywozu gruzu oraz odpadów budowlanych. Korzystamy ze specjalistycznych pojazdów do transportu.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w wywozie gruzu oraz wszelkich śmieci różnego pochodzenia. Gwarantujemy przewóz odpadów budowlanych, które zalegają po wykonaniu remontów. Oferujemy także wynajem kontenerów na śmieci.

Wykonujemy usługi z zakresu wywozu gruntu, ziemi, piasku, żwiru oraz innych materiałów sypkich.

Proponujemy wynajem zsypu budowlanego, za pomocą którego można szybko i bezpiecznie przetransportować grunt do pojemników. Ich montaż jest bardzo łatwy, a wielkość dostosowujemy do wysokości budynku.

Proponujemy wynajem specjalistycznych worków big bag. Za pomocą nich można gromadzić:
  • gruz,
  • ziemię,
  • odpady budowlane,
  • odpady zielone.
Worki odbieramy po zgłoszeniu telefonicznym. Zajmujemy się również mechanicznym zamiataniem terenu oraz odśnieżaniem. W tym zakresie obsługujemy place, parkingi czy chodniki. Do naszych zadań należy zabezpieczanie odśnieżanego terenu solą i piaskiem. Zebrany przez nas śnieg możemy również wywieźć.

Dysponujemy maszynami i sprzętem, który pomaga nam w sprawnym i szybkim wykonaniu wszelkich prac. Nasi pracownicy załadują odpady. Do tej pory udało nam się usatysfakcjonować spore grono klientów.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Konbrud

Konbrud, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Konbrud