Pokoje i apartamenty w Jastrzębiej Górze
Pokoje i apartamenty w Jastrzębiej Górze, Kojak. Pensjonat. Wiśniewscy D.W., Jastrzębia Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5870009803
REGON: 190604957
Rok założenia:
2014

O firmie

Hotel Kojak z siedzibą w Jastrzębiej Górze działa od 2014 roku. Oferujemy pokoje w wysokim standardzie. Nasz hotel położony w pięknej, nadmorskiej miejscowości prowadzi Danuta Wiśniewska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, również na stronie internetowej.

Oferta

Hotel Kojak w Jastrzębiej Górze nieprzerwanie od wielu lat dostarcza Klientom najwyższy standard zakwaterowania. Pensjonat położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy zwanej "Jasnym Wybrzeżem" z dala od zgiełku i gwaru. Otoczony jest piękną zielenią szpaleru grabów, z dużym ogrodem w stylu angielskim. Przygotowaliśmy dla Państwa duży taras z meblami ogrodowymi, na którym można zrelaksować się i odprężyć.

Profesjonalizm to cecha nadrzędna dla naszej firmy, staramy się nie zawieść naszego Klienta. Oferujemy Państwu pokoje 1,2,3 i 4-osobowe z łazienkami oraz TV-SAT, jak również apartamenty z sypialnią i pokojem wypoczynkowym. Wierzymy, że hotel to nie tylko nocleg, z tego powodu nasza kompleksowa propozycja dla Klienta wygląda następująco:
  • komfortowe pokoje,
  • śniadania i obiadokolacje,
  • duży ogród z podświetlonym oczkiem wodnym,
  • miejsce do grillowania,
  • wypożyczalnia rowerów górskich,
  • mini siłownia,
  • drink bar,
  • domowa biblioteka.
Poszczycić możemy się również certyfikatem organizowania turnusów rehabilitacyjnych dla osób z cukrzycą, z dysfunkcją słuchu, ze schorzeniami układu oddechowego oraz turnusy ogólno-usprawniające, a także wyróżnieniem za "Najlepszy Ogród" w konkursie "Mister obiektu wczasowego - Jastrzębia Góra 2000"

Komfort i zadowolenie Klientów to dla nas priorytet, z tego też względu, dodatkowo istnieje u nas możliwość, parkowania samochodu na bezpłatnym, monitorowanym parkingu.

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu, oraz odwiedzania naszej strony internetowej.

Artykuły

Odpoczynek na niezwykłym wybrzeżu klifowym w Jastrzębiej Górze
Odpoczynek na niezwykłym wybrzeżu klifowym w Jastrzębiej Górze
Jeśli planujesz spokojny wypoczynek nad Bałtykiem, wybierz Pensjonat Kojak w Jastrzebiej Górze, gdzie organizowane są między innymi turnusy rehabilitacyjne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kojak. Pensjonat. Wiśniewscy D.W.

Kojak. Pensjonat. Wiśniewscy D.W., Jastrzębia Góra

Opinie (3)

Opinie o firmie Kojak. Pensjonat. Wiśniewscy D.W.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
13.09.2019
Jestem zadowolony ze spędzonego urlopu, hotel zaproponowaniu wielu atrakcji i udogodnień pozwolił mi w pełni wypocząć.
Ulka
Ulka
5.0
22.07.2019
Uwielbiam Jastrzębią Górę i bardzo lubię tu wracać. Gdy to robię zawszę wybieram Kojaka, sprawdzony, porządny hotel, polecam!
Gloria
Gloria
5.0
17.05.2019
Kojak pozytywnie mnie zaskoczył, w rozsądnej cenie, bardzo porządny standard i wiele dodatkowych atrakcji, poza samym noclegiem, warto zaufać Kojakowi przy wyborze wakacji!