Producent drewnianych artykułów myśliwskich
Producent drewnianych artykułów myśliwskich, Koczy. Firma. Koczy Michał, Sierakowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 14:00
Wt.
06:00 - 14:00
Śr.
06:00 - 14:00
Cz.
06:00 - 14:00
Pt.
06:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9691228057
REGON: 276724741
Rok założenia:
2000

O firmie

Prowadzona przez nas firma Koczy jest uznanym producentem drewnianych artykułów myśliwskich. Swoją siedzibę mamy w Sierakowicach, w powiecie gliwickim, w województwie śląskim. W branży działamy nieprzerwanie od 1974 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość wyrobów zawsze stała na najwyższym poziomie. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Michał Koczy.

Oferta

Nasza firma Koczy ma swoją siedzibę w Sierakowicach. Od wielu lat zajmujemy się produkcją drewnianych artykułów myśliwskich. Posiadamy duże doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, którą wykorzystujemy w swojej codziennej pracy. Możemy się pochwalić gronem zadowolonych Klientów, którzy chętnie wracają do nas, aby skorzystać z kolejnych usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, posiadamy bogatą ofertę. Od lat specjalizujemy się w produkcji podstaw pod trofea myśliwskie. Ponadto, oferujemy szeroki wybór desek pod poroża, w skład których wchodzą:
  • deski pod czaszkę rogacza
  • deski pod czaszkę jelenia
  • deski pod czaszkę kozicy muflona
  • deski pod czaszkę łosia
Klientom umożliwiamy również zakup wyjątkowych desek pod oręż i szable dzika. W skład naszej oferty wchodzi także wiele drewnianych akcesoriów.

Oferujemy Państwu:
  • klamry montażowe do poroża
  • maskownice na oręż dzika
  • kołatki
  • wypełnienia do oręża dzika
  • pachołki do zdejmowania butów
Wysoka jakość naszych starannie wykonanych elementów drewnianych została doceniona przez myśliwych z całego kraju i nie tylko. W celu ułatwienia Klientom zakupów, w 2015 roku otworzyliśmy sklep internetowy dostępny przez cały rok.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy Koczy.

Artykuły

Jak efektownie wyeksponować trofea?
Jak efektownie wyeksponować trofea?
Odpowiednie podkładki pod trofea myśliwskie to podstawa dobrej kolekcji myśliwego. Dopełniają ich mosiężne akcesoria takie jak maskownice na oręż dzika.

Wideo

Kontakt

Kontakt Koczy. Firma. Koczy Michał

Koczy. Firma. Koczy Michał, Sierakowice

Opinie (4)

Opinie o firmie Koczy. Firma. Koczy Michał

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
03.05.2019
Zdecydowałem się na deskę pod szable. Polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
09.03.2019
Wysokiej jakości akcesoria myśliwskie, polecam.
Błażej
Błażej
5.0
04.01.2019
Zleciłem im produkcję rzeźbionych desek pod poroża. Zależało mi na czasie, a oni w krótkim czasie wykonali akcesoria. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam serdecznie.
Artur
Artur
5.0
23.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, zamówiłem u nich drewniane akcesoria myśliwskie. Świetne wykonanie, wysoka jakość materiałów, atrakcyjne ceny. Polecam serdecznie.