Sprzedaż zamków, kłódek, wkładek i systemów Master Key
Sprzedaż zamków, kłódek, wkładek i systemów Master Key, Klucz-Serwis. Wielobranżowy zakład usługowy, Oświęcim

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5491016555
REGON: 070209464
Rok założenia:
1990

O firmie

Nieprzerwanie od 1991 roku prowadzimy wielobranżowy zakład usługowy Klucz-Serwis. Zajmujemy się między innymi dorabianiem kluczy różnego rodzaju. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Oświęcimiu, na terenie województwa małopolskiego. Jego właścicielem jest Zbigniew Piątek.

Certyfikaty i dyplomy

Przez lata działalności uzyskaliśmy wiele certyfikatów i autoryzacji.

Oferta

Stworzyliśmy szeroką ofertę usługowo-handlową, która związana jest z samochodami, obiektami, sejfami oraz zamkami elektrycznymi. Naszą specjalizacją jest branża mechanicznych zabezpieczeń antywłamaniowych instytucji, mieszkań i banków. Działamy najszybciej, jak to możliwe dokładając wszelkich starań, by Państwu pomóc.

Oferta Klucz-Serwis to:
  • awaryjne otwieranie mieszkań,
  • awaryjne otwieranie samochodów,
  • awaryjne otwieranie domów,
  • dorabianie kluczyków z immobilizerem,
  • naprawa zamków,
  • naprawa stacyjek samochodowych,
  • otwieranie sejfów,
  • montaż domofonów.
Zajmujemy się również montowaniem videofonów, otwieraniem kas, szaf pancernych, sejfów oraz doradzaniem i montowaniem atestowanych zamków bądź zabezpieczeń. Ponadto oferujemy usługi bindowania, grawerowania oraz laminowania. Co więcej, sprzedajemy zamki, kłódki, wkładki i systemy Master Key.

W usługach związanych z samochodami proponujemy kodowanie i zmiany kodów, dorabianie kluczy na podstawie kodu stacyjki lub zamka oraz dorabianie kluczy w momencie ich zgubienia. Mamy pełny asortyment kluczy do motocykli , skuterów i wielu innych pojazdów.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Klucz-Serwis.

Marki i specjalizacje

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty firm Gerda, Yeti, Taurus, Rom, Omega, Sezam.

Artykuły

Usługi dorabiania kluczy i awaryjnego otwierania zamków
Usługi dorabiania kluczy i awaryjnego otwierania zamków
Tylko najlepsze firmy branżowe są wyspecjalizowane w dorabianiu kluczyków samochodowych z immobilizerem czy też w awaryjnym otwieraniu zamków sejfów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Klucz-Serwis. Wielobranżowy zakład usługowy

Klucz-Serwis. Wielobranżowy zakład usługowy, Oświęcim

Opinie (7)

Opinie o firmie Klucz-Serwis. Wielobranżowy zakład usługowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
5.0
28.05.2019
Usługi dorabiania kluczyków z immobilizerem na bardzo wysokim poziomie! Tak trzymać. Mam nadzieję, że długo utrzymacie się ma tak dobrej pozycji.
Norbert
Norbert
5.0
16.03.2019
Pracownicy tej firmy montowali domofon przed moich domem. Wszystko zostało wykonane dokładnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony.
Kuba
Kuba
5.0
15.01.2019
Bardzo profesjonalna firma, która zna się na swojej pracy. Jak najbardziej polecam ich usługi. Dokładne i sprawne dorabianie kluczyków.
Natalia
Natalia
5.0
03.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, która zna się na swojej pracy. Jak najbardziej polecam ich usługi. Dokładne i sprawne dorabianie kluczyków.
Anetka
Anetka
5.0
10.09.2018
Pracownicy nie tylko sprzedali, ale również pomogli mi wybrać najlepsze zamki. Teraz czuję się bezpiecznie i wiem, że nic mi nie grozi. Z takim sprzętem nie ma szans na włamanie!
Aśka
Aśka
5.0
03.07.2018
Wróciłam z tygodniowych wakacji i dopiero w tramwaju do domu zauważyłam, że zostawiłam klucze w hotelu. Nie miałam zapasowej pary, dlatego zadzwoniłam do mojego chłopaka, który polecił mi tę firmę. Pracownicy szybko wyrobili mi klucze na podstawie zamka.
Magda
Magda
5.0
15.05.2018
Ta firma pomogła mi dwa razy. Pierwszy raz zatrzasnęłam drzwi do mieszkania, gdy klucze były już w zamku. Później podczas zgubienia kluczyków do samochodu. Muszę przyznać, że szybko i profesjonalnie wyrwali mnie w opresji.