Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6652471763

Polecane oferty

Znamy się na wyglądzie i obecnie panującej modzie. Wiedzę tę przenosimy do pracy w naszym salonie. ...
Nasz salon fryzjerski został nazwany imieniem królowej Egiptu, która słynęła ze swoich pięknych wło...
Zajmujemy się strzyżeniem kobiet, mężczyzn i dzieci. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, za pom...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Klimczak Monika. Usługi fryzjerskie" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6652471763.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kazimierz Biskupi w województwie wielkopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kraszewskiego 23. Kod pocztowy do korespondencji to: 62-530 Kazimierz Biskupi. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.3134N, 18.16724E. Przedsiębiorstwo "Klimczak Monika. Usługi fryzjerskie" działa od lat w branży Salony fryzjerskie.

Fryzjerzy z kilkuletnią praktyką zapewnią wysoki standard usług fryzjerskich, a także pomogą dobrać odpowiednią koloryzację włosów do typu urody. Salon funkcjonuje opierając się o najlepszej klasy produkty fryzjerskie, jak również profesjonalne urządzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów z osiągniętych efektów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 63 241 13 51.

Kontakt

Kontakt Klimczak Monika. Usługi fryzjerskie

Klimczak Monika. Usługi fryzjerskie, Kazimierz Biskupi

Opinie (0)

Opinie o firmie Klimczak Monika. Usługi fryzjerskie