Montujemy i naprawiamy urządzenia klimatyzacyjne domowe
Montujemy i naprawiamy urządzenia klimatyzacyjne domowe, Klimatyzacja domowa montaż serwis, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 21:00
Wt.
07:00 - 21:00
Śr.
07:00 - 21:00
Cz.
07:00 - 21:00
Pt.
07:00 - 21:00
Sb.
07:00 - 21:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9521194603
REGON: 016050563
Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się na południu warszawskiej Pragi. Właścicielem firmy świadczącej usługi w zakresie klimatyzacji jest Bogusław Łukaszewicz. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku istnienia specjalizując się w instalacjach elektrycznych oraz w handlu i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Ofertę staramy się nieustannie poszerzać o nowe produkty i usługi w celu wyjścia naprzeciw wszystkim potrzebom rynku. Podejmiemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi.

Oferta

Podstawowym przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa są kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, montażem, a także serwisem klimatyzacji. Urządzenia zamontujemy w różnorodnych pomieszczeniach użytkowych, między innymi w biurach, sklepach czy bankach. Jesteśmy w stanie założyć sprzęt nawet w przestronnych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Zależy nam przede wszystkim na komforcie i zadowoleniu naszych klientów, dlatego szczególną uwagę przykładamy do właściwej eksploatacji urządzeń. Bardzo ważne jest regularne oczyszczanie filtrów, gdyż po pewnym czasie użytkowania zaczynają się gromadzić i mnożyć bakterie, grzyby i różne drobnoustroje, które następnie zostają "wdmuchane" do pomieszczenia. Długotrwałe przebywanie w takim pokoju może skutkować różnego rodzaju chorobami, mniej lub bardziej niebezpiecznymi. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem umożliwiającym nam oczyszczanie systemów klimatyzacyjnych. Korzystamy z nowoczesnych technik odgrzybiania.

Oferta firmy Bogusława Łukasiewicza w Warszawie to również:
  • odgrzybianie klimatyzacji
  • sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych
  • konserwacja klimatyzacji
Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta oraz specjalistyczne doradztwo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi zawsze na najwyższym poziomie. Terminy dostosowujemy optymalnie do Państwa potrzeb. Zawsze dotrzymujemy danego słowa i wywiązujemy się z umowy. Dojeżdżamy do miejsca realizacji zlecenia.

Zapraszamy.

Artykuły

Profesjonalny montaż klimatyzacji domowej
Profesjonalny montaż klimatyzacji domowej
Montaż klimatyzacji to popularna opcja, która kusi coraz więcej osób. Warto się na to rozwiązanie zdecydować, jednak niech w doborze pomoże nam fachowiec.

Wideo

Kontakt

Kontakt Klimatyzacja domowa montaż serwis

Klimatyzacja domowa montaż serwis, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Klimatyzacja domowa montaż serwis

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Renia
Renia
5.0
27.11.2019
Dostarczają niezawodny sprzęt klimatyzacyjny.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
27.09.2019
Wysokiej klasy specjaliści od montażu klimatyzacji. Godni polecenia.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
13.07.2019
Pomogli mi w doborze urządzeń i fachowo wykonali ich montaż - kompleksowa obsługa.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.03.2013
SOLIDNIE