Szeroki zakres ubezpieczeń
Szeroki zakres ubezpieczeń, Klaudia Wachnik, Sobiska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8212664602
REGON: 384071287
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Klaudia Wachnik i jestem agentem ubezpieczeniowym. Reprezentuję Nationale Nederlanden na terenie województwa lubelskiego.

Oferta

Jako przedstawiciel ubezpieczalni oferuję szeroki zakres ubezpieczeń różnego rodzaju. Proponuję Państwu ubezpieczenia indywidualne lub grupowe.

Oferuję ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia wypadkowe, ubezpieczenia firmowe, otwarty fundusz emerytalny, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia domu.

Oprócz tego w ofercie Nationale Nederlanden posiadamy ubezpieczenia na wszelki wypadek, ubezpieczenie mieszkania. Polecamy również ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu.

Do sprawy każdego Klienta podchodzę z zaangażowaniem. Doradzę Państwu, które z ubezpieczeń będą przydatne i zwiększą poczucie bezpieczeństwa, a które mogą się okazać nieprzydatne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i do skorzystania z oferty.

Artykuły

Ubezpieczenia indywidualne i grupowe, czyli dlaczego warto się ubezpieczyć
Ubezpieczenia indywidualne i grupowe, czyli dlaczego warto się ubezpieczyć
Ubezpieczenia indywidualne i grupowe okazują się dla nas i naszych bliskich w różnych sytuacjach niezwykle korzystne. Z pewnością warto się na nie zdecydować.

Wideo

Kontakt

Kontakt Klaudia Wachnik

Klaudia Wachnik, Sobiska

Opinie (2)

Opinie o firmie Klaudia Wachnik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oskar
Oskar
5.0
20.11.2019
Śmiało mogę polecić, ubezpieczenia w fajnej cenie.
Malwina
Malwina
5.0
27.09.2019
Polecam, profesjonalna agentka ubezpieczeniowa. Pomogła mi dobrać odpowiednie ubezpieczenie bez naciągania na koszta itp.