Estetyczne fasady z aluminium i szkła
Estetyczne fasady z aluminium i szkła, KLATT Konstrukcje Aluminiowe, Bogucin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9720489181
REGON: 634378495
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy KLATT Konstrukcje Aluminiowe znajduje się w Bogucinie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Paweł Klatt powstało w 1990 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu konstrukcji aluminiowych.

Oferta

Aluminium to wytrzymały i lekki stop metalu. Jego właściwości sprawiają, że doskonale nadaje się do produkcji różnych konstrukcji, szczególnie tych montowanych na zewnątrz budynków. Firma, która od niemal trzech dekad zajmuje się produkcją elementów aluminiowych jest KLATT Konstrukcje Aluminiowe. Przedsiębiorstwo używa profili aluminiowych, a także tworzyw sztucznych, stali i szkła. Rozwiązania, które oferuje są bardzo odporne na naprężenia i warunki atmosferyczne, a ponadto charakteryzują się dużą estetyką. Dotyczy to wszystkich wyrobów stolarki otworowej, które zamawiane są przez firmy wznoszące obiekty przemysłowe i mieszkalne. Ponadto w zakładzie powstają konstrukcje do banków, biur, urzędów oraz prywatnych domów.

Firma KLATT produkuje m. in. drzwi aluminiowe. Są wśród nich rozwiązania przymykowe, wahadłowe, szklane oraz automatyczne i łukowe. Ponadto w zakładzie wytwarzane są elementy stolarki przeciwpożarowej, w tym drzwi, okna, ścianki i przegrody. Przedsiębiorstwo oferuje również:
  • okna uchylno-rozwierne
  • okna przesuwne
  • okna okrągłe
  • okna łukowe
  • fasady
  • daszki
  • zadaszenia
  • zabudowy aluminiowe
Okna i inne konstrukcje o kształcie okrągłym lub łukowym powstają na specjalnych giętarkach. Dodatkowo firma może je serwisować, tak samo jak drzwi. W zakładzie znajdują się też stanowiska do spawania aluminium, np. w celu produkcji żaluzji, łamaczy światła, wiatrołapów oraz zabudów. Oferta w tym zakresie jest bardzo bogata i obejmuje ogrody zimowe, przeszklone tarasy oraz kabiny, boksy i kioski. Mogą być w nich umieszczane punkty sprzedaży, stanowiska pracy i kasy.

Dodatkowe informacje oraz więcej zdjęć dokumentujących zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówienia konstrukcji aluminiowych najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe?
Dlaczego warto wybrać drzwi aluminiowe?
Zastanawiasz się nad wyborem drzwi? Przeczytaj, dlaczego drzwi aluminiowe to doskonałe rozwiązanie zarówno do budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt KLATT Konstrukcje Aluminiowe

KLATT Konstrukcje Aluminiowe, Bogucin

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie KLATT Konstrukcje Aluminiowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Rajmund
Rajmund
5.0
25.07.2019
Wytrzymałe fasady. Wyglądają ładnie, a duże tafle szkła są mocno przytwierdzone do aluminiowej ramy. Firma KLATT zamontowała je w moim biurze.
Mariusz
Mariusz
5.0
25.05.2019
Polecam firmę Klatt. Produkują wytrzymałe i estetyczne konstrukcje z aluminium. Dla mnie wyprodukowali ogród zimowy i bardzo mi się podoba.