Oferujemy drewno najwyższej jakości
Oferujemy drewno najwyższej jakości, Kiełkowski Janusz, Pielgrzymowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6330005860
REGON: 271118846
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Siedziba prowadzonego przez Janusza Kiełkowskiego tartaku znajduje się w Pielgrzymowicach, w powiecie pszczyńskim, na terenie województwa śląskiego. Naszą specjalnością jest obróbka drewna. Na przestrzeni lat zdobyliśmy spore doświadczenie działamy bowiem nieprzerwanie od 1982 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług tartacznych. Wieloletnie doświadczenie to przede wszystkim najwyższa jakość usług i produktów. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Drewno, które oferujemy pochodzi z lasów państwowych.

Nasza bieżąca oferta to:
  • tarcica mokra i sucha,
  • deski i drewno,
  • więźby dachowe,
  • materiały stolarskie,
  • boazeria,
  • deski podłogowe,
  • podbitki.
Zajmujemy się również cięciem drewna, suszeniem tarcicy oraz świadczeniem szerokiej gamy usług stolarskich. Nad każdym procesem czuwają doświadczeni pracownicy.

Gwarantujemy bardzo duży wybór towarów oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy pewni, że będą Państwo chętnie do nas wracać po kolejne produkty. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego tartaku, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.

Artykuły

Jakie wyroby drewniane oferują tartaki usługowe?
Jakie wyroby drewniane oferują tartaki usługowe?
Renomowany tartak usługowy oferuje szereg wyrobów z wysokiej jakości drewna: tarcicę, drewno budowlane czy różnego rodzaju deski. Świadczy też usługi tartaczne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kiełkowski Janusz

Kiełkowski Janusz, Pielgrzymowice

Opinie (3)

Opinie o firmie Kiełkowski Janusz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krystian
Krystian
5.0
26.05.2019
Firma na poziomie, dobra współpraca, produkt też doskonały. Profesjonalny tartak.
Piotr
Piotr
5.0
28.03.2019
Mają przystępne ceny, a przede wszystkim bardzo dobrej jakości drewno. Z pewnością nie zrezygnuję i pozostanę stałym Klientem.
Adrian
Adrian
5.0
13.01.2019
Tarcica naprawdę świetnej jakości. Kupuję już u nich od lat, bo po prostu to produkt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania jako właściciela firmy budującej domy z drewna. To jeden z lepszych tartaków z którymi współpracowałem.
Tagi