Oferujemy balustrady i schody z różnych materiałów
Oferujemy balustrady i schody z różnych materiałów, Kicka. Producent balustrad szklanych, konstrukcji schodów, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8941021694
REGON: 930741328
Rok założenia:
1988

O firmie

Firma Kicka, której właścicielem jest Krzysztof Kicka znajduje się we Wrocławiu. Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 1988 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalność jest produkcja balustrad systemowych aluminiowych o wielu różnych wypełnieniach. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu możemy Państwu zaproponować niezwykle odporne, trwałe, a zarazem elegancie i nowoczesne balustrady, które idealnie wykończą budynek. Nasze produkty są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne.

Balustrady systemowe, które Państwu proponujemy to produkt praktycznym oraz niebywale bezpieczny. Decyduje o tym sposób ich produkcji, wykorzystujemy najnowszą technologię w zakresie spawania i obróbki stali.

W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady z następujących materiałów:
  • aluminium,
  • blachy perforowane,
  • szkło,
  • siatki zgrzewcze,
  • płyty Cembrit,
  • płyty hpl.
Ponadto wykonujemy również zabudowy wind panoramicznych ze szkłem refleksyjnym, hartowanym oraz blachami perforowanymi, drzwi bezramowe ze szkła hartowanego, oraz szklane podłogi, stropy, stopnie i daszki. Na życzenie Klientów realizujemy również projekty konstrukcji schodowych o wysokim standardzie ze stali nierdzewnej oraz zwykłej.

Nasz wykwalifikowany zespół zlecone konstrukcje wykonuje ze szczególną dbałością o każdy detal. Gwarantujemy terminowość oraz rzetelnie wykonaną pracę. Nasz nowoczesny proces produkcji to gwarancja Państwa satysfakcji i naszego sukcesu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Kicka z Wrocławia.

Artykuły

Jak wybrać firmę, która wykona dla nas balustrady?
Jak wybrać firmę, która wykona dla nas balustrady?
Wysoka jakość i precyzyjne wykonanie to elementy, które są niezwykle istotne jeśli chodzi o balustrady. Muszą też być wytrzymałe, bo dbają o bezpieczeństwo.
Wysokiej jakości systemowe balustrady ze szkła i metalu
Wysokiej jakości systemowe balustrady ze szkła i metalu
Nowoczesne balustrady wykonywane z połączenia szkła i metalu sprawdzają się na balkonach, tarach, klatkach schodowych, jak i w domach i wielu innych miejscach.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kicka. Producent balustrad szklanych, konstrukcji schodów

Kicka. Producent balustrad szklanych, konstrukcji schodów, Wrocław

Opinie (7)

Opinie o firmie Kicka. Producent balustrad szklanych, konstrukcji schodów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Magda
Magda
5.0
19.09.2019
Znają się na swojej pracy jak mało kto, szczerze mogę ich polecić ponieważ od niedawna stałam się zadowoloną klientką.
Mariusz
Mariusz
5.0
02.07.2019
Ceny adekwatne do jakości produktów, które firma oferuje. Jestem bardzo zadowolona z moich schodów kręconych do sypialni.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
18.05.2019
Firma godna polecenia.
Jarosław
Jarosław
5.0
17.03.2019
Pracują tam wykwalifikowane osoby, którzy znają sie na swojej pracy. Zrobili mi i zamontowali szklane schody, które wyglądają świetnie.
Aneta
Aneta
5.0
07.01.2019
Wysoka jakość, niesamowity wygląd. Jestem bardzo zadowolona z moich schodów ze szkła hartowanego i balustrady w srebrnym kolorze. Wszystko idealnie się komponuje.
Eliza
Eliza
5.0
14.11.2018
Otwierałam nowe biuro, postanowiłam, że będzie w nowoczesnym stylu. Zamówiłam więc w firmie Kicka podłogi szklane i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam!
Przemek
Przemek
5.0
23.09.2018
Zamówiłem u nich schody szklane do biura i balustradę ze stali nierdzewnej. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Schody są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Polecam!