Cieknący kran nie jest dla nas problemem
Cieknący kran nie jest dla nas problemem, KBI INSTAL Kompleksowe usługi hydrauliczne, Wieliszew

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 22:00
Wt.
07:00 - 22:00
Śr.
07:00 - 22:00
Cz.
07:00 - 22:00
Pt.
07:00 - 22:00
Sb.
07:00 - 22:00
Nd.
07:00 - 22:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5361661984
REGON: 141520180
Rok założenia:
2008

O firmie

Firma KBI INSTAL, której właścicielem jest Bartłomiej Imiołek, zlokalizowana jest w Wieliszewie, na terenie województwa mazowieckiego. Nasza firma działa na rynku od 2019 roku, jednak doświadczenie zdobyliśmy przez wiele lat pracy w branży.

Oferta

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi hydrauliczne. Klienci indywidualni oraz właściciele małych i dużych firm mogą zlecić nam wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, jest do zdecydowanie nasza specjalność. Wykonujemy również instalacje gazowe oraz wiele innych prac takich jak:
  • studnie głębinowe,
  • systemu nawadniania ogrodu,
  • montaż odkurzacz centralnego,
  • montaż systemu uzdatniania wody.
Zespól wykwalifikowanych hydraulików mających aktualne uprawnienia oraz certyfikaty szybko upora się z cieknącym kranem, niedrożną umywalką czy też usunie przecieki nawet w trudno dostępnych miejscach. Pogotowie hydrauliczne jest dla Państwa dostępne przez całą dobę. Hydraulicy pracujący w naszej firmie mogą zająć się montażem zlewów, brodzików, toalet, kranów, baterii, zmywarek oraz pralek automatycznych.

Jeśli Państwa instalacja grzewcza szumi, przecieka, a temperatura w pomieszczeniach wcale nie wzrasta, należy szybko się z nami skontaktować. Nasza wiedza pozwala zdiagnozować źródło problemu, które powoduje spadek wydajności centralnego ogrzewania. Zapewniamy rzetelnie wykonany projekt oraz montaż instalacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą KBI INSTAL w Wieliszewie.


Artykuły

Kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji C.O. dla domu
Kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji C.O. dla domu
Instalacja centralnego ogrzewania to skomplikowany układ, który powinien zostać wykonany przez profesjonalnego hydraulika. Czym dokładnie może się on zająć?

Wideo

Kontakt

Kontakt KBI INSTAL Kompleksowe usługi hydrauliczne

KBI INSTAL Kompleksowe usługi hydrauliczne, Wieliszew

Opinie (1)

Opinie o firmie KBI INSTAL Kompleksowe usługi hydrauliczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
5.0
29.01.2020
Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Usługi, które dla mnie wykonali zostały wykonane terminowo oraz bardzo dokładnie. Polecam.