Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6921661372
REGON: 180366980
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Katarzyna Reichert-Kowalik, jestem psychologiem. Od wielu lat prowadzę gabinet, a w nim poradnictwo i pomoc psychologiczną. Siedziba mojego gabinetu znajduje się w Sanoku, w województwie podkarpackim.

Oferta

Od ponad 10 lat staram się pomagać moim pacjentom. Uważam, że komfort i spokój psychiczny jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania w życiu codziennym. Swój cel zawodowy jako psycholog od zawsze kieruję w stronę pomocy psychologicznej, której celem jest odzyskanie równowagi psychicznej przez pacjenta. Dzięki temu prostsze wydaje się zdobycie przez niego pozytywnej perspektywy na życie.
Lata zdobytego przeze mnie doświadczenia, a także wiedzy pozwalają mi na profesjonalną pomoc w dziedzinie:
  • psychoterapii
  • terapii pedagogicznej
  • leczeniu depresji
  • leczeni obsesji
  • leczeniu zaburzeń obsesyjnych
  • terapii rodzinnej
Swoją profesjonalną pomoc świadczę zawsze z indywidualnym podejściem do każdego problemu, w pełni skupiając się na potrzebach pacjenta. Wykorzystuję metody terapeutyczne dokładnie przemyślane, które powodują wyłącznie korzystny wpływ na relację z pacjentem. Dzięki pasji do tego zawodu, mogę pochwalić się skuteczną pomocą w wielu nawet ciężkich przypadkach.

Jeśli potrzebujesz pomocy zaufanego psychologa, któremu warto powierzyć swoje problemy, to zapraszam do kontakty ze mną. Gwarantuję przyjazną atmosferę na terapię oraz dyskretność.

Kontakt

Kontakt Katarzyna Reichert-Kowalik Poradnictwo i pomoc psychologiczna

Katarzyna Reichert-Kowalik Poradnictwo i pomoc psychologiczna, Sanok

Opinie (0)

Opinie o firmie Katarzyna Reichert-Kowalik Poradnictwo i pomoc psychologiczna