Reprezentowanie Klientów przed sądem
Reprezentowanie Klientów przed sądem, Katarzyna Nycz Kancelaria Adwokacka, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6462797496
REGON: 243539191
Branża:

O firmie

Nazywam się Katarzyna Nycz i prowadzę Kancelarię Adwokacką, która znajduje się w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizuję się w usługach prawniczych oraz szkoleniowych. Mam bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, a działalność rozpoczęłam w 2014 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz studia podyplomowe "Strategia podatkowa" na Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach. Ponadto z wyróżnieniem zdałam egzamin adwokacki uzyskując wpis na listę adwokatów. Ukończyłam również studia doktoranckie z zakresu prawa międzynarodowego.

Oferta

Mogę Państwu zaproponować kompleksowe usługi prawne. Podejmę się prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, podatkowego, handlowego oraz prawa karnego, w tym karno-skarbowego. W mojej ofercie można również znaleźć pomoc prawną w sprawach spadkowych, rozwodowych, rodzinnych oraz związanych z zobowiązaniami. Zajmuję się również prawem gospodarczym, handlowym i administracyjnym. Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy sporządzanie dokumentów PIT, CIT, VAT i PCC.

Oferta mojej Kancelarii skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Oferuję także prowadzenie spraw z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Udzielam porad prawnych, jak również sporządzam opinie na piśmie, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Moja oferta obejmuje również zastępstwo procesowe przez sądami oraz organami administracji państwowej i samorządowej.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdą Państwo więcej informacji.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Kontakt Katarzyna Nycz Kancelaria Adwokacka

Katarzyna Nycz Kancelaria Adwokacka, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Katarzyna Nycz Kancelaria Adwokacka

Tagi