Transport krajowy i międzynarodowy
Transport krajowy i międzynarodowy, Kardasz Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010664662
REGON: 36654867400000
KRS: 0000663041
Rok założenia:
2017

O firmie

Przedsiębiorstwo Kardasz powstało w 2017 roku. Siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Przedmiotem działalności firmy Kardasz jest transport, spedycja i logistyka. Oferujemy transport drogowy rzeczy. Przewozimy ładunki do 3,5 tony oraz powyżej. Zajmujemy się również towarami niebezpiecznymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi transport krajowy i międzynarodowy. Dojedziemy do każdego miejsca w Europie. Korzystamy z pojazdów typu BUS z naczepami.

Posiadamy następujące typy naczep:
  • plandeka uniwersalna do przewozu palet
  • cysterna spożywcza
  • platforma płaska
  • platforma z balkonem
  • izoterma
  • wywrotka
W zakres naszej oferty wchodzi możliwość magazynowania towarów. Dysponujemy powierzchnią magazynową, która bez problemu pomieści Twój ładunek. Jesteśmy specjalistami. Gwarantujemy odpowiednie planowanie i terminowe dostawy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Kardasz.

Artykuły

Jak wybrać profesjonalną firmę logistyczną?
Jak wybrać profesjonalną firmę logistyczną?
Jeśli po raz pierwszy zamierzasz korzystać z takich usług, wybór odpowiedniej firmy logistycznej może Cię przyprawić o mały zawrót głowy. Możliwości jest wiele

Wideo

Kontakt

Kontakt Kardasz Sp. z o.o.

Kardasz Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Kardasz Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
4.0
06.11.2019
Znam się trochę na branży. Miałem okazję współpracować już naprawdę z wieloma firmami transportowymi. Jednakże nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalizmem jak w przedsiębiorstwie Kardasz.
Dawid
Dawid
5.0
28.09.2019
Cieszę się, że trafiłem akurat na przedsiębiorstwo Kardasz. Dobrze, bo mają w swojej ofercie również przewóz towarów niebezpiecznych. Z racji wykonywanego zawodu właśnie z takiego typu ładunkami mam kontakt.
Kamelia
Kamelia
5.0
11.07.2019
Polecam tę firmę transportową. Mają szeroką ofertą. Dysponują wieloma plandekami różnego typu. To spore ułatwienie dla klienta.