Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341948760
REGON: 015713398
Dodatkowe kontakty:

509 945 584

502 720 743

Rok założenia:
2004

O firmie

Anna Kowalczyk i Dorota Wiland prowadzą kancelarię tłumaczy przysięgłych zlokalizowaną w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Od 2006 roku nieprzerwanie działamy na rynku.

Oferta

Od trzynastu lat działamy na rynku. W tym czasie udało jej się zyskać bogate doświadczenie, oraz szerokie grono stałych Klientów. Oferta kierowana jest do Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw oraz urzędów lokalnych (np. Starostwa Powiatowego, Sądu Rejonowego, Urzędu Stanu Cywilnego, Wydziału Komunikacji czy Urzędu Celnego). Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentów urzędowych i tekstów prawno-ekonomicznych.

Zajmujemy się też tłumaczeniami specjalistycznymi z dziedzin takich jak:
  • medycyna,
  • farmacja,
  • lotnictwo,
  • turystyka,
  • handel zagraniczny.
Kancelaria tłumaczy również teksty z dziedziny bankowości. Realizujemy tłumaczenia z języka: angielskiego, niderlandzkiego, niemieckiego, rosyjskiego, a także francuskiego. W trosce o Klientów jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji w naszej siedzibie. Mają Państwo dzięki temu możliwość szybkiej konsultacji i uzyskania porady językowej. Poszerzenie naszej oferty stanowią tłumaczenia z języka ukraińskiego, włoskiego i hiszpańskiego.

Zatrudnieni w kancelarii pracownicy, to wyłącznie wykwalifikowani tłumacze, którzy sprawnie i rzetelnie zajmą się danym zleceniem. Gwarantujemy poufność przekazanych danych i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych Anna Kowalczyk Wiland Dorota

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych Anna Kowalczyk Wiland Dorota, Pruszków

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych Anna Kowalczyk Wiland Dorota