Porady w zakresie prawa oraz obsługa prawna stowarzyszeń
Porady w zakresie prawa oraz obsługa prawna stowarzyszeń, Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Doleżych, Lyski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6422994546
REGON: 364807309
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego prowadzona przez Tomasza Doleżycha zlokalizowana jest w Lyskach, w powiecie rybnickim, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od kilku lat. Zajmujemy się obsługą prawną w różnych dziedzinach prawa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Właściciel kancelarii Tomasz Doleżych jest absolwentem studiów prawniczych III stopnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej i złożeniu z pozytywnym wynikiem egzaminu aplikacyjnego został wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Pracował przy realizacji licznych projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, jak również zadań dla kancelarii radcowskich z obszaru województwa śląskiego.

Kancelaria udziela kompleksowej pomocy prawnej. Nasza bieżąca oferta to:
  • udzielanie porad i konsultacji prawnych,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • opracowywanie projektów aktów prawnych i umów,
  • zastępstwo przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika,
  • inna pomoc prawna.
Zajmujemy się prawem cywilnym, administracyjnym, prawem pracy i wykroczeń. Dodatkowo proponujemy pomoc przy ubieganiu się, realizacji, czy rozliczeniu projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Rozszerzeniem oferty jest obsługa prawna stowarzyszeń i fundacji gdzie zajmujemy się obsługą organów stanowiących, zarządzających i kontrolnych NGO oraz pomocą prawną przy realizacji przedsięwzięć podejmowanych przez organizacje pozarządowe.

Dojeżdżamy pod wskazany przez Klienta adres. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi oraz organizacjami pozarządowymi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią Radcy Prawnego.

Artykuły

Korzyści wynikające ze współpracy z radcą prawnym.
Korzyści wynikające ze współpracy z radcą prawnym.
Jakie są najważniejsze zalety korzystania z usług kancelarii radców prawnych? Gdzie znaleźć dobrego radcę prawnego? Radca prawny i adwokat - zawody tożsame?

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Doleżych

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Doleżych, Lyski

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Doleżych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna
Anna
5.0
16.09.2019
Świetna pomoc przy ubieganiu się o środki unijne. Otrzymałam je i jestem super szczęśliwa, że trafiłam na tę kancelarię!
Nadia
Nadia
5.0
29.07.2019
Duża wiedza z zakresu obsługi prawnej stowarzyszeń, na czym nasze stowarzyszenie bardzo zyskało. Z panem mecenasem można bardzo wiele spraw załatwić!
Leszek
Leszek
5.0
17.05.2019
Jestem wdzięczny za fachową obsługę prawną. Wszystko, jak należy przeprowadzone, trudno mieć jakiekolwiek zarzuty.
Czarek
Czarek
5.0
21.03.2019
Kancelaria gdzie wszystko jest na najwyższym poziomie. Bardzo dobra pomoc przy prawie administracyjnym. Super i polecam.
Roman
Roman
5.0
23.01.2019
Fachowa pomoc prawna z prawa cywilnego. Bardzo mi to pomogło, dzięki.
Kuba
Kuba
5.0
04.11.2018
Plus za profesjonalne podejście do obowiązków. Nie ma tu miejsca na amatorszczyznę, czy zbywania klientów. Polecam serdecznie.
Agata
Agata
5.0
24.09.2018
Pan radca prawny to człowiek bardzo rzetelny i kompetentny. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie i zawsze można liczyć na pomoc z jego strony. Skutecznie zajął się moją sprawą, jestem niezwykle zadowolona i polecam.