Zapewniamy porady prawne i reprezentację przed sądem
Zapewniamy porady prawne i reprezentację przed sądem, Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wojciechowska, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9281975582
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Wojciechowskiej ma swoją siedzibę w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. Kancelaria istnieje na rynku od 2011 roku i mieści się w budynku położonym przy schodach głównych prowadzących do Sądu Rejonowego w Zielonej Górze.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Prowadzimy kancelarię, w której zapewniamy doradztwo prawne zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Dzięki znajomości języka niemieckiego zajmujemy się reprezentacją Klientów przed organami egzekucyjnymi, sądami powszechnymi i innymi instytucjami w Niemczech. Ponadto prowadzimy działania windykacyjne, negocjacje ugodowe z dłużnikami oraz rozwiązujemy problemy prawne z obcokrajowcami.

Zapewniamy naszą pomoc w takim zakresie jak:
  • prawo spadkowe,
  • prawo rodzinne,
  • prawo cywilne,
  • prawo handlowe,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo międzynarodowe,
  • prawo pracy
  • ubezpieczeń społecznych
  • prawo budowlane

Zajmujemy się sprawami o dział spadku oraz podział majątku po ustaniu wspólności małżeńskiej. Zapewniamy pomoc w zakresie uzyskania rozwodu, ustalenia kontaktów z dzieckiem po rozwodzie czy zabezpieczeniem roszczeń alimentacyjnych. Prowadzimy również sprawy związane z windykacją należności - zajmujemy się egzekucją sądową i administracyjną oraz wezwaniami do zapłaty.

Obsługujemy sprawy dotyczące bieżącej działalności spółek, sporządzamy umowy, protokoły, uchwały. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji spółek.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami działalności naszej Kancelarii Radcy Prawnego w Zielonej Górze.

Artykuły

Prawo niemieckie
Prawo niemieckie
Wsparcie w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem niemieckim. Dla Polaków na emigracji i ich rodzin, pomoc w pisaniu i interpretowaniu pism.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wojciechowska

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wojciechowska, Zielona Góra

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wojciechowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
19.07.2019
Świetne doradztwo jeśli chodzi o prawo handlowe, w tym sporządzanie wszelkich uchwał, umów i protokołów. Najlepsza kancelaria z jaką współpracowałem.
Justyna
Justyna
5.0
22.05.2019
Pani Wojciechowska prowadziła moją sprawę o podział majątku, nieoceniona pomoc, dzięki niej wszystko potoczyło się po mojej myśli.
Ewelina
Ewelina
5.0
24.03.2019
Polecam doradztwo prawne, już kilka razy zdarzyło mi się korzystać, pani Aleksandra to świetna specjalistka, ma ogromną wiedzę.