Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7642098719
REGON: 300186030
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Kancelaria Prawno- Mediacyjna Justica znajduje się we Wyrzysku, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielką jest Justyna Wolf. Działamy na lokalnym rynku od 2005 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe stanowiące gwarancję najwyższej jakości usług.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu fachowego doradztwa prawnego. Zapewniamy pomoc klientom w sprawach obejmujących szeroki zakres gałęzi prawa. Naszym celem jest rozwiązanie wszelkich problemów prawnych, nawet tych najbardziej złożonych. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Gwarantujemy indywidualność i dyskrecję.

Specjalizujemy się w sprawach z takich dziedzin, jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo gospodarcze,
  • mediacje sądowe.
Chętnie podejmujemy się także prowadzenia spraw z zakresu prawa autorskiego, administracyjnego i własności przemysłowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestiach dotyczących postępowań cywilnych i spraw z zakresu naruszenia dóbr osobistych, co bezpośrednio przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych oraz podatkowych.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z biurem doradztwa prawnego Justica w Wyrzysku.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Prawno Mediacyjna Justica Justyna Wolf

Kancelaria Prawno Mediacyjna Justica Justyna Wolf, Wyrzysk

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Prawno Mediacyjna Justica Justyna Wolf